RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba,
Konu da bahsedilen Türkçe yama "Makine Çeviri"'ye aittir.
Şuanda V17 sürümü yayınlanmıştır. Font hatası düzeltilmiş ve Aç-Kapa özelliği eklenmiştir.
INDIRMEK ICIN TIKLA link üzerinden yama yükleyici kurup, RDR2'yi seçmelisiniz. Kurulum adımları yine yama yükleyicide yazmaktadır.

Yama yükleyiciden görsel ekte mevcuttur.

Yeni link paylaşabilir misiniz? Google engellemiş.
link yenileyebilir misiniz ?
Güncel yama linki var mıdır?
Açılır kapanır bir türkçe yama veya yeni linki bulabilen varmı?
Merhaba Yeni link paylaşabilir misiniz? google tarafından engellenmiş.
güncel link varmı acaba?
image.png

Son düzenleme:
Merhaba,
Konu da bahsedilen Türkçe yama "Makine Çeviri"'ye aittir.
Şuanda V17 sürümü yayınlanmıştır. Font hatası düzeltilmiş ve Aç-Kapa özelliği eklenmiştir.
INDIRMEK ICIN TIKLA link üzerinden yama yükleyici kurup, RDR2'yi seçmelisiniz. Kurulum adımları yine yama yükleyicide yazmaktadır.

Yama yükleyiciden görsel ekte mevcuttur.

Eki Görüntüle 1981286
Teşekkürler hocam.

Hocam bu bahsi geçen yama güvenilir midir acaba, kendiniz denediniz mi?

Merhaba,
Bana sormadınız ancak diğer arkadaşlara da bilgi olsun diye kendi deneyimlerimde herhangi bir sorun yaşamadım. Makine çeviri ile bir bağım yok yani bir kullanıcı olarak yorum yapıyorum.
2020'de de oyunu oynarken makine çeviri'yi kullanmıştım. Yine yama yükleyicileri vardı. Gayet güzel bir çevirileri var ve güvenlik açısından bir sorun yaşamadım.
Yine Mass Effect için de kullanmıştım bir sorun göremedim. Yine de sorumluluk kullanıcılara aittir. Kendi anti virus uygulamanızda taratmanızda fayda var.

Hocam bu bahsi geçen yama güvenilir midir acaba, kendiniz denediniz mi?

Dün denedim, sorunsuz sıkıntısız çalışıyor hocam MBAM, Defender falanda uyarı vermedi zaten makine çevirinin yamasını kullanıyordum önceden de.

Dün denedim, sorunsuz sıkıntısız çalışıyor hocam MBAM, Defender falanda uyarı vermedi zaten makine çevirinin yamasını kullanıyordum önceden de.
tamamdır hocam çok teşekkür ettim
Merhaba,
Bana sormadınız ancak diğer arkadaşlara da bilgi olsun diye kendi deneyimlerimde herhangi bir sorun yaşamadım. Makine çeviri ile bir bağım yok yani bir kullanıcı olarak yorum yapıyorum.
2020'de de oyunu oynarken makine çeviri'yi kullanmıştım. Yine yama yükleyicileri vardı. Gayet güzel bir çevirileri var ve güvenlik açısından bir sorun yaşamadım.
Yine Mass Effect için de kullanmıştım bir sorun göremedim. Yine de sorumluluk kullanıcılara aittir. Kendi anti virus uygulamanızda taratmanızda fayda var.
tekrardan yanıtınız için teşekkürler,font fix içinde soracak arkadaşlar olursa,discord adreslerinden en güncel yükleyiciyi indirip onunla yamayı kurun aksi takdirde fix çalışmıyor,tüm ilginiz için teşekkür ederim.

Tamamdır hocam çok teşekkür ettim.

Tekrardan yanıtınız için teşekkürler, font fix içinde soracak arkadaşlar olursa, Discord adreslerinden en güncel yükleyiciyi indirip onunla yamayı kurun aksi takdirde fix çalışmıyor, tüm ilginiz için teşekkür ederim.

Hocam direkt otomatik olarak aç - kapa butonuna basınca font fix yapmasından mı bahsediyorsunuz? Ben yamayı indirdim açtım fakat fontlar yine hatalıydı, oyuna girmeden önce de sürekli font fix butonuna tıklamak uğraştırıcı açıkçası.

Hocam direkt otomatik olarak aç - kapa butonuna basınca font fix yapmasından mı bahsediyorsunuz? Ben yamayı indirdim açtım fakat fontlar yine hatalıydı, oyuna girmeden önce de sürekli font fix butonuna tıklamak uğraştırıcı açıkçası.
henüz oyunu kapatmadım her girişte yaptığımızıda senden duydum açıkçası,bi arkadaşım farklı bi yamayı direkt dosya konumuna atarak crackli oyunda sıkıntısız kullanmıştı fontlarda sıkıntısız,aynı yamayı ben atınca maalesef oyun açılmıyordu,mecburi bu şekilde yapacağız,en mantıklısı o fix uygulamasının masaüstüne bi kısayolunu oluşturmak,oyuna girmeden önce dosya konumuna girmek can sıkar.

Henüz oyunu kapatmadım her girişte yaptığımızıda senden duydum açıkçası, bir arkadaşım farklı bir yamayı direkt dosya konumuna atarak crackli oyunda sıkıntısız kullanmıştı fontlarda sıkıntısız, aynı yamayı ben atınca maalesef oyun açılmıyordu, mecburi bu şekilde yapacağız, en mantıklısı o fix uygulamasının masaüstüne bir kısayolunu oluşturmak, oyuna girmeden önce dosya konumuna girmek can sıkar.

O yamayı bende kullandım fakat direkt dosya konumuna atıldığı için Online geçerken çok uğraştırıyor hocam. RDR 2 Türkçe yama yazın başta çıkan videolardan biri açıklamada bir sürü link falan vardı.

Arkadaşlar konuda ki yama çalışıyor. Oyunu indirip kurdum . Bilginize..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı