RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Lennys mod loaderı kurup oyun dosyalarının içinde lml klasörünün içine font fix (yeni) kur diyerek indirdiğin dosyayı atacaksın. Bu kadar zor değil yaa 😅 discord tan korkuyo musun sen? Niye oraya gelip yardım almıyosun

Lennys mod loaderı kurup oyun dosyalarının içinde lml klasörünün içine font fix (yeni) kur diyerek indirdiğin dosyayı atacaksın. Bu kadar zor değil yahu 😅 Discord'tan korkuyor musun sen? Niye oraya gelip yardım almıyosun.

Akşam geleyim.

En güncel ve en iyi yama şuan bu mu acaba? Oyunu yeni aldığım için yama arayışındayım.

Kurulum + oyun içi görüntüler içeren video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

• 13 Temmuz güncellemesiyle uyumlu. ✔️
  • Kutucuk ve Türkçe font hataları fixlendi.✔️
  • Elle çeviri yapılmış bir yamadır, bu sayede çok daha doğal ve gerçek çeviriler mevcut. ✔️

• ⚠️ Her ihtimale karşı oyunla alakalı dosyalarınızı yedeklemeniz tavsiye edilir.
  • ⚠️ Eski yama varsa kaldırın.
  • ⚠️ Online moda girerken yamayı kullanmayın.

Font sorunu için Vulkan yerine DX12 yapın düzeliyor.​

İndirme linki:

Font sorunu yaşayanlar bu dosyaları oyunun dosya konumuna atabilir. @OttoSlayer tarafından paylaşılmıştır.

VirusTotal Sonuçları (2/56):

Oyunu yeni aldım yamayıda yükledim. Gayet iyi çalışıyor elinize, emeğinize sağlık. Teşekkür ederim.

En güncel ve en iyi yama şuan bu mu acaba? Oyunu yeni aldığım için yama arayışındayım.
En güncel ve en iyi yama budur.
Çünkü diper tüm rdr2 yamaları yarısı doğru yarısı yapay zeka çeviri, hatalı,eksik, kutucuk problemli vs. dir.
Bu yamada tüm textler satır satır elle kontrol edilmiş, eksikler tamamlanmış, hatalar düzeltilmiş ve hangi platformdan aldığın farketmeksizin hiç bir şekilde kutucuk olmaz. Ayrıca yama için yapılan mod manager sayesinde oyuna en rahat mod kurabileceğin şekilde tasarlanmıştır. Diğer yamalar modlarla çakışarak oyunu bozar.
TR'DE ilk ve tek mod kurulum videoları da diğer videolarda görebilirsin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunu yeni aldım yamayıda yükledim. Gayet iyi çalışıyor elinize, emeğinize sağlık. Teşekkür ederim.
İlerleyen bölümlerde eksikleri ve hataları görünce fikrin değişecek. Ayrıca mod kurmaya kalkınca oyun crash verecek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı