RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar yamayı kurdum önerileri falan da yaptım da oyun hala İngilizce bende bir türlü çözemedim var mı yapabileceğimiz farklı bir yol ?

Yama yüklü iken exe yi çalıştırmadığımız sürece Online girmek sorun yaratır mı her seferinde yamayı silmek zorunda mıyız?

***Epic'ten butona basıp Rockstar'a yönlendirdiğinde LOADING... yazınca yama dosyasını çalıştırarak sorunu çözdüm.
Teşekkür ediyorum ben de Epic'ten aldım oyunu bu şekilde çalıştırınca sorun yaşamadan oynuyorum. Epic'ten alıp oyun zaten çalışıyor hatası alanlar bunu denesin ben de çözüm oldu.

Ayrıca yamayı yapanların da emeğine sağlık.

Ne demek rica ederim. Aslında bu yamanın çıkışı da biraz ilginçtir. İlk olarak bir ekip tarafından normal bir şekilde yapılırken Rockstar Games'in politikaları (telif vs.) yüzünden proje bir daha yapılmamak üzere sona erdiriliyor. Aradan bir süre geçtikten sonra başka bir ekip oyuna yapay zeka makine çevirisi eklemeyi başarıyor. Ancak bu yama da anlık olarak altyazıları çevirdiği için Google çeviriden farksız oluyor ve baya tepki çekiyor, o dönemler sadece ingilizcesi kötü olanlar ya da ne olursa olsun ben TR oynamak istiyorum diyenlerin gözdesiydi. Çook sonra güncelleme geldi o yamaya ve artık birkaç hata olsa da kusursuza yakın diyebiliriz yamanın final sürümü hakkında. Hem türkçe karakterlerde bir problem yok hemde oldukça doğal ve gerçekçi bir çeviri.
Bu yama translate falan değil. Bahsettiğiniz grubun çevirisi.

Arkadaşlar ben bu yamayı DH'deki başlığından indirmiştim. Sonra oyuna güncelleme gelince çalışmadı. O başlık da uçmuş. Buradaki çalışıyor mu şu an?

Arkadaşlar ben bu yamayı Dh'deki başlığından indirmiştim. Sonra oyuna güncelleme gelince çalışmadı. O başlık da uçmuş. Buradaki çalışıyor mu şu an?

Çalışıyor ama font hatalarını düzeltemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Yama sorunsuz çalışıyor ama yama uygulamasını açmasam bile oyun Türkçe oluyor. Online girmem için Türkçeyi kaldırmam gerek. Ne yapmam gerekiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı