RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sorun yaşayanlar oyunun kurulu olduğu en üst klasörün isimlerinde Türkçe harf bulunmamasına dikkat etsin.

bendede aynısı oluyor
Hallettim. Önce yamayı yönetici olarak açıp yamayı aç sekmesine tıklıyorum. Açınca yama kendi kapanıyor. Sonra oyunu kendi simgesinden yönetici olarak açıyorum. Rockstar Launcher başlarken yamayı tekrar açıp ı harfleri için fix diyorum. Her yaptığımda yama programı kapanıyor. Ama sorunsuz çalıştı.

Hallettim. Önce yamayı yönetici olarak açıp yamayı aç sekmesine tıklıyorum. Açınca yama kendi kapanıyor. Sonra oyunu kendi simgesinden yönetici olarak açıyorum. Rockstar Launcher başlarken yamayı tekrar açıp ı harfleri için fix diyorum. Her yaptığımda yama programı kapanıyor. Ama sorunsuz çalıştı.

Reis dediğini yaptım ama yine olmadı Launcher yok oyun direkt açılıyor defalarca denedim ama olmadı.

Reis dediğini yaptım ama yine olmadı Launcher yok oyun direkt açılıyor defalarca denedim ama olmadı.

Yamasız oynayabilirsiniz hocam. Oyununuz orijinal olmadığı için bu tür sorunlar yaşamanız normal indirdiğiniz sürüm güncel vs olmayabilir, forumda da korsana destek verilmiyor zaten.

Yamayı çalıştıramayan arkadaşlar. Yamayı oyunun bulunduğunu klasöre atıp sağ tık yaparak yönetici olarak çalıştırsınlar. Ayrıca fix yaptıklarında açılan Launcher'dan sonra oyunu da sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırsınlar. Direkt olarak Türkçe olarak açılacaktır.

Videodan izleyerek yaptım 2 dakikamı almadı kurmak, Epic Games üzerinden oynuyorum harika ötesi olmuş çok ama çok teşekkür ediyorum elinize emeğinize sağlık!

Virüs var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başarılı.

Yorumlarda kanal sahibinin 2022 için yazdığı kurulum adımları mevcut. Yapıpta işe yaramayanlar oradan bakarak yapsın.

Yamayı steam sürümü oyuna kurdum. Problemsiz çalışıyor teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı