RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Font Fix'i açınca ekranda koskocaman, gitmeyen RDR2 resmi çıkmasını kim düşündüyse sağ olsun. RDR2'yi açarken zar zor görüyorum ekranı.

Merhaba. Oyunu Steam üzerinden almıştım ama dili nereden değiştiriyoruz çünkü oyun içinde göremedim. Eğer otomatik olarak Türkçe oluyorsa da olmadı bende

Keşke hafızamı kaybetsemde baştan başlasam su oyuna Türkçe yama ile oynadığım için kendimi inanılmaz şanslı hissediyorum oyunun keyfini çıkarın arkadaşlar

Sürekli birileri olmuyor, yapılamıyor dediği için merak ettim ve oyunu tekrar indirdim. Oyuna Steam üzerinden sahibim. Talimatları yerine getirince tek seferde hiç yormadan sorunsuz bir yama oldu.

Yama kusursuz çalışıyor. Bilginize.

• Yama dosyalarını oyunun ana klasörüne atın.
  • "RDR2_TR_YAMA_v3_28042022" dosyasına sağ tıklayıp yönetici olarak açın.
  • "TR YAMA AÇ" butonuna tıklayın.
  • Tekrar "RDR2_TR_YAMA_v3_28042022" sağ tıklayıp yönetici olarak açın.
  • "RDR2 TR YAMA FONT FIX" butonuna tıklayın. Ekranda resim açılacak. Öyle beklesin.
  • Şimdi oyunu açın. Oyun açılırken ekranda beliren yama resmi kapanacak. Bu, yamanızın sorunsuz uygulandığı anlamına geliyor.
  • Güle güle oynayın.

Trojan bulmuş ama sıkıntı olur mu?

Dosya Ekleri

• resim_2022-05-13_170834763.png
    resim_2022-05-13_170834763.png
    3 KB · Görüntüleme: 85
Sürekli birileri olmuyor, yapılamıyor dediği için merak ettim ve oyunu tekrar indirdim. Oyuna Steam üzerinden sahibim. Talimatları yerine getirince tek seferde hiç yormadan sorunsuz bir yama oldu.

Yama kusursuz çalışıyor. Bilginize.

• Yama dosyalarını oyunun ana klasörüne atın.
  • "RDR2_tr_yama_v3_28042022" dosyasına sağ tıklayıp yönetici olarak açın.
  • "TR yama aç" butonuna tıklayın.
  • Tekrar "RDR2_tr_yama_v3_28042022" sağ tıklayıp yönetici olarak açın.
  • "RDR2 TR yama font fıx" butonuna tıklayın. Ekranda resim açılacak. Öyle beklesin.
  • Şimdi oyunu açın. Oyun açılırken ekranda beliren yama resmi kapanacak. Bu, yamanızın sorunsuz uygulandığı anlamına geliyor.
  • Güle güle oynayın.

Dediğin şekilde yaptım ekranda resim çıktı öylece durdu oyunu açtım resim kapandı lakin yama Türkçe yine olmadı.

Oyunu yönetici olarak açmayı denedin mi?

Öyle yaptığımda oyun Rockstar üzerinden açılmaya çalışıyor ama Rockstar'da bu oyun gözükmüyor diyor. Reddit'e baktım aynı sorunu yaşayanlar varmış benim gibi ama çözüm bulamamışlar ticket atmışlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı