RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Keşke dinput8.dll dosyasını değiştirmeden yama kullanılabilse... Kullanmak istediğim Trainer'leri kullanamıyorum bu yüzden
Müjde kardeşim, var. Bende RDR214.36.28 sürümü var ona göre anlatacağım.

Yama = RDR2 TR Yama V14.

Script Hook = ScriptHookRDR2_1.0.1436.31

Rampage Trainer = Rampage-233-1-5-8-1643041291

ASI Loader = rdr2_asi_loader_02_1

Asıl sorun ASI Loader'in olmaması veya ASI Loader 02_2 sürümünü kullanmam olmuştu. 02_1 sürümündeki version.dll'yi kurunca çözüldü şükürler olsun.

Bu arada kullanacağın dinput8.dll Türkçe yamanın içindeki olmalı yoksa yama çalışmaz. Mantık da şöyle: Yamayı çalıştırmak için yamadaki dinput8.dll'i kullanacak. Diğer modları çalıştırmak için ASI Loader çalıştıracak. (Ben hiç LML modu kullanmıyorum bu yüzden çalışıp çalışmadığını bilmiyorum isterseniz test edin.)

Yama güzel fakat yamayı kurduktan sonra PC aşırı ısınmaya başladı, PC özellikleri çok iyi. Cyberpunk da bile ısınmadan oynayabiliyorum ama RDR2'ye girince bilgisayar yamadan sonra alev alıyor.

Eve gidince deneyeceğim, teşekkürler.

Lifebox Transfer: Upload File! Send and Share Large Files

Buyurun. Fontları düzelten dosyalar. Link 21 gün geçerli.
Bir aksilik olmazsa olması lazım. Yukarıda da yazdım. Nereden bulduğumu ve nereden indirdiğimi unuttum. Bunu kendi bilgisayarımdan upload ettim. Silmemişim şansa.

Not: Önce orijinal Türkçe yamayı programıyla yapıp sonra değişecek dosyaları yedek alırsanız iyi olur.

Not 2: İşe yarayıp yaramadığını yazın lütfen.

Hocam dosyayı farklı yere yükleme şansınız var mı? Daha önceden yamayı kullanmıştım ve Türkçe font sorunumu çözmüştü ama şu an dosya silinmiş gözüküyor.

Hocam dosyayı farklı yere yükleme şansınız var mı? Daha önceden yamayı kullanmıştım ve Türkçe font sorunumu çözmüştü ama şu an dosya silinmiş gözüküyor.

Font düzeltme... Link 21 gün geçerli.

Arkadaşlar bu ilk linki indiriyorum ama hiç video anlatıldığı gibi olmuyor ben de neyi yanlış yapıyorum?

Müjde kardeşim, var. Bende RDR214.36.28 sürümü var ona göre anlatacağım.

Yama = RDR2 TR Yama V14.

Script Hook = ScriptHookRDR2_1.0.1436.31

Rampage Trainer = Rampage-233-1-5-8-1643041291

ASI Loader = rdr2_asi_loader_02_1

Asıl sorun ASI Loader'in olmaması veya ASI Loader 02_2 sürümünü kullanmam olmuştu. 02_1 sürümündeki version.dll'yi kurunca çözüldü şükürler olsun.

Bu arada kullanacağın dinput8.dll Türkçe yamanın içindeki olmalı yoksa yama çalışmaz. Mantık da şöyle: Yamayı çalıştırmak için yamadaki dinput8.dll'i kullanacak. Diğer modları çalıştırmak için ASI Loader çalıştıracak. (Ben hiç LML modu kullanmıyorum bu yüzden çalışıp çalışmadığını bilmiyorum isterseniz test edin.)
Merhaba dostum, biraz detaylı anlatabilir misin? Version.dll üzerinden nasıl kurulum yapacağız?

Rocsktar sürümünü kullanıyorum orijinal her şeyi yapıyorum Türkçe olmuyor oyun var mı bilen.

Sorunu kendim çözdüm: Rockstar Launcher'i uyumluluktan yönetici olarak başlat tıklayın.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı