RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Lowell1 Evet o zamanlar makine çevirisi vardı ancak şuan bu yamanın ilk sürümüyle uzaktan yakından alakası yok. El yapımı bir çeviri ve oldukça doğal ve gerçekçi bir yama.

@The Towande En son oynadığımda ciddi ciddi Türkçeyi unutmuştum resmen.
İngilizcesi bile daha iyi geliyordu.

@Lowell1 Aynen öyle bende makine çevirisi kullanmıştım ancak şuan öyle bir sorun yok. İsterseniz indirip deneyebilirsiniz.

@Lowell1 Yama sahibi ben değilim, sadece gerçekten kullanışlı ve kaliteli olduğu için forumda paylaştım. Ayrıyeten yama oyun dosyalarını değiştirmediği için Notepad++ gibi programlarla yazılmış tüm Türkçe yazıları inceleyebilir eksik bulduğunuz ya da değiştirmek istediğiniz yerler varsa kendinizde düzenlemeler yapabilirsiniz.

x2424.PNG

Güncel font fix linki ölmüş durumda.
Yeni RDR2 güncellemesi sonrası sorun yaşayanlar:
Link güncellenecek mi acaba hocam? İyi çalışmalar
Yeni fix çıktı. Güncelini indirin sorun çözülecektir. Aynı durum bende de oldu, çözdüm.
Tüm yorum atanları eklememe rağmen kimse neden cevap vermiyor acaba ? @AJFA @The Towande @DemirKipi

Son düzenleyen: Moderatör:
@ilterish_kaqan40 Rica ederim, emin olun bildirim geldiğini gördüğüm an dönmeye çalışıyorum. Ve oyuna bir güncelleme gelirse direkt olarak konudaki linkten yeni yamayı indirin. Hızlı bir şekilde yama ve linki güncelliyorum.

@The Towande hocam iki gün önce font sorunu yoktu, dün gece ise yamayı aynı şekilde çalıştırdım ve font sorunu vardı. Bu yamadan mı kaynaklı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı