RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Önceden bir yama çıkarttınız mı? Çünkü öyle bir yama var ki popüler olan, insan yüklemeye utanır. Bildiğin çeviriden yapılmış. Umarım bu öyle bir şey değildir.

Korsan olduğu için sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Eylül 2021 olanı indirmenize rağmen sorun varsa benim yapabileceğim pek bir şey yok maalesef. Orijinal hiçbir sürüm de şu an sorun yok çünkü.

Hocam sadece ı'da sorun var, ş'de bir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceden bir yama çıkarttınız mı? Çünkü öyle bir yama var ki popüler olan, insan yüklemeye utanır. Bildiğin çeviriden yapılmış. Umarım bu öyle bir şey değildir.
Bahsettiğiniz yamayı biliyorum ve kullandım aylar önce. Ancak bu o değil. Tamamen el ile hazırlanmış güncel bir yama. Oyunun PC üzerinde orijinal versiyonuna sahipseniz deneyebilirsiniz.
Biliyorum o sorunu ve sebebi yamanın sadece desteklediği (orijinal ve güncel) sürümlerle düzgün çalışmasından kaynaklanıyor. O yüzden yapabileceğim bir şey yok. Ya crack update arayın ya da orijinal alın rahat edin.

Bahsettiğiniz yamayı biliyorum ve kullandım aylar önce. Ancak bu o değil. Tamamen el ile hazırlanmış güncel bir yama. Oyunun PC üzerinde orijinal versiyonuna sahipseniz deneyebilirsiniz.

Biliyorum o sorunu ve sebebi yamanın sadece desteklediği (orijinal ve güncel) sürümlerle düzgün çalışmasından kaynaklanıyor. O yüzden yapabileceğim bir şey yok. Ya crack Update arayın ya da orijinal alın rahat edin.

Tamam hocam sağ olun.

@mhmtbrbln
(Öncelikle eski sürüm Türkçe yama ya da başka modlar vs. varsa kaldırmanız önerilir)

1) Masaüstüne RockstarGames Launcher kısayolu oluşturun.
2) Launcher'in kısayoluna sağ tık yapıp özellikler > uyumluluk kısmından "bu programı yönetici olarak çalıştır" tikini seçip uygulayın.
3) RDR2 Türkçe Yamanın kurulumunu videodaki gibi yapın.
4) Türkçe yama programını açtığınızda gelen 3 seçenekten "TR YAMA AÇ" seçeneğine tıklayın.
5) "TR YAMA AÇ" seçeneğine tekrar tıklayın böylelikle 2 kez bu işlemi yapmış olacaksınız.
6) Şimdi "RDR2 TR FONT FIX" seçeneğine tıklayın.
7) İlk aşamada oluşturduğumuz RockstarGames Launcher kısayolunu çalıştırın.
8) Oyunu Play RDR2 seçeneğine tıklayarak launcher üzerinden başlatın.
bu dediklerini yaptım ama ı-i harfleri kare şeklinde göstermeye devam ediyor ve bu durum canımı sıkıyor. yardımcı olur musun
Sorununuz çözüldü mü şu an?
bende sorun yaşıyorum destek olur musunuz

bu dediklerini yaptım ama ı-i harfleri kare şeklinde göstermeye devam ediyor ve bu durum canımı sıkıyor. yardımcı olur musun

Oyununuz orijinal mi?

Oyuna yeni güncelleme geldi yamayı bozdu, yama güncellenince düzelecek o sorun.

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama v14 sürümü çıktı, indirme linki:
RDR 2 TR Yama V14

Son düzenleyen: Moderatör:
Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama v14 sürümü çıktı, indirme linki:
RDR 2 TR Yama V14
Verdiğiniz link üzerinden konudaki linkte güncellenmiştir. Teşekkürler.

Sorun çözülmüş olabilir. Yama güncellendi, konunun ilk mesajına gidip v14'ü indirebilirsiniz.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı