RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok teşekkürler böyle bir düzgün yamaya ihtiyaç vardı. :D

Selam arkadaşlar yamayı kurdum videoya göre aynısını yapıyorum ama yine ingilizce çıkıyor acaba sürüm mü farklı yama ilk açıp font fix yaptıktan sonra oyunu açıyorum popup açılıyor çalışıyor veya başlatıyor gibi bir şeyler çıkıyor sonra yama kapanıyor oyun yine ingilizce açılıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Yeni güncelleme işle yaramıyor, Rdr2 uyumluluktan yönetici olarak çalıştır dedikten sonra oyuna girdim bu kez de "ı" "i" harf problemlerini yaşıyorum. sorunu çözebilecek olan var mı?

1647710304787.png

Selam arkadaşlar yamayı kurdum videoya göre aynısını yapıyorum ama yine ingilizce çıkıyor acaba sürüm mü farklı yama ilk açıp font fix yaptıktan sonra oyunu açıyorum popup açılıyor çalışıyor veya başlatıyor gibi bir şeyler çıkıyor sonra yama kapanıyor oyun yine ingilizce açılıyor. Yardımcı olabilir misiniz?
rdr2 oyunu sağ tıkla özellikler uyumluluktan yönetici olarak çalıştır dersen olur ama bu kez de "i" ve "ı" harfleri kare şeklinde görünüyor. onu da çözemedim

Kurulum + oyun içi görüntüler içeren video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

• 13 Temmuz güncellemesiyle uyumlu. ✔️
  • Kutucuk ve Türkçe font hataları fixlendi.✔️
  • Elle çeviri yapılmış bir yamadır, bu sayede çok daha doğal ve gerçek çeviriler mevcut. ✔️

• ⚠️ Her ihtimale karşı oyunla alakalı dosyalarınızı yedeklemeniz tavsiye edilir.
  • ⚠️ Eski yama varsa kaldırın.
  • ⚠️ Online moda girerken yamayı kullanmayın.

Font sorunu için Vulkan yerine DX12 yapın düzeliyor.​

İndirme linki:

Font sorunu yaşayanlar bu dosyaları oyunun dosya konumuna atabilir. @OttoSlayer tarafından paylaşılmıştır.

VirusTotal Sonuçları (2/56):

Şu an Virüstotal bir tane virüs gösteriyor ?

kurulum + oyun içi görüntüler içeren video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

• Elle çeviri yapılmış bir yamadır, bu sayede çok daha doğal ve gerçek çeviriler mevcut. ✔️

• ⚠️ Her ihtimale karşı oyunla alakalı dosyalarınızı yedeklemeniz tavsiye edilir.

indirme linki:

VirusTotal sonuçları (0/56):

Bende açılmadı. Oyunun kendi exe yi tıkladım, açıldı ama ı harfleri kutucuk şeklinde. Yama exe de tepkime yok.

Bende açılmadı. Oyunun kendi exe yi tıkladım, açıldı ama ı harfleri kutucuk şeklinde. Yama exe de tepkime yok.

Önce yamayı çalıştırıp font fixe basicaksin sonra oyunu baslaticaksin yükleme ekranında tamama basicaksin.

Önce yamayı çalıştırıp font fixe basicaksin sonra oyunu baslaticaksin yükleme ekranında tamama basicaksin.

Birader "ı" "i" harfleri kutu oluyor onun çözümünü arıyoruz... Bilen? Duyan?

1647789328327.png

kurulum + oyun içi görüntüler içeren video:

indirme linki:

VirusTotal sonuçları (0/56):

Konu sahibi konu ile ilgilenebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı