RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam VirusTotal'de trojan yazıyor bu işlerden pek anlamıyorum niye trojan yazıyor
Her antivirüsün dediğine aldanmayın. Ayrıca false-positive olabilir. Dosyayı yükleyebilirsiniz. Nolur bir kişi daha hortlatmasın konuyu. Virüs falan yok.

Dosya başka videoda anlatılan yama başka. ı harfleri kutu. Yama çalıştırınca pencere açılıyor kapanmıyor.

V17 olarak güncellenmiş. Makine Çeviri Discord kanalından yükleyiciyi indirebilirsiniz. Bu launcher ile yükleme olayları bana biraz sakıncalı geliyor. Dosyaları el ile kendimiz çıkartsak daha temiz olurdu...

1677632159274.png

I harfinin kutu olması gibi font sorunları fix'i için oyuna girmeden önce RDR2_TR_YAMA_V17.exe'yi çalıştırıp sol alttaki Font Fix'e tıklayın, sonra oyuna girin.

1677632306705.png

V17 olarak güncellenmiş. Makine Çeviri Discord kanalından yükleyiciyi indirebilirsiniz. Bu launcher ile yükleme olayları bana biraz sakıncalı geliyor. Dosyaları el ile kendimiz çıkartsak daha temiz olurdu...

Eki Görüntüle 1685837

Çünkü zaten sakıncalı bakılmalı. Bu güncellemeler sırf Discord reklamı yapmak için çıkartıyorlar. V14 hala sorunsuz şekilde çalışıyor gerek yok V17'ye falan.

Çünkü zaten sakıncalı bakılmalı. Bu güncellemeler sırf Discord reklamı yapmak için çıkartıyorlar. V14 hala sorunsuz şekilde çalışıyor gerek yok V17'ye falan.
Bu Makine Çeviri ekibinin yapay zeka yaması dense de Anonymous'un el çeviri yamasını kullanıyorlar, değil mi? V9'a kadar zartzurt adlı kişi DH'de OpenAI GPT-3 yama çıkarıyordu. V10'dan itibaren Anonymous'un resmi olarak yayınlamadığı ama verdiği el çeviri yama kullanıldığı söylenmişti, uçurulan bazı DH konularında. Ben böyle hatırlıyorum ama Makine Çeviri ekibine discord kanallarından sorduğumda "öyle değil" diyorlar.

Belki senin net bir bilgin vardır? @Penetrator God

1677633825936.png

Son düzenleme:
Bu makine çeviri ekibinin yapay zeka yaması dense de Anonymous'un el çeviri yamasını kullanıyorlar, değil mi? V9'a kadar zartzurt adlı kişi Dh'de OpenAI GPT-3 yama çıkarıyordu. V10'dan itibaren Anonymous'un resmi olarak yayınlamadığı ama verdiği el çeviri yama kullanıldığı söylenmişti, uçurulan bazı dh konularında. Ben böyle hatırlıyorum ama makine çeviri ekibine Discord kanallarından sorduğumda "öyle değil" diyorlar.

Belki senin net bir bilgin vardır? @Penetrator God

Eki Görüntüle 1685842

Zaten modlamak için kullandıkları yamanın temeli aynı olduğu için başka piyasada yama yok. Dediğiniz diğer şeyden benim de haberim evet. Başta yapay zeka çevirisiydi sonra el çevirisiyle değiştirilmişti. Ben size kullandığım yamanın linkini atayım. Setup falan gerektirmiyor direkt oyunun ana klasörüne atıp çalıştırıyorsun eskiden olduğu gibi. Ufak tefek hatalar her yamada olduğu gibi var ama anlaşılmayacak yapay zeka çevirisi gibi bir durum yok.

Ben size kullandığım yamanın linkini atayım. Setup gerektirmiyor direkt oyunun ana klasörüne atıp çalıştırıyorsun eskiden olduğu gibi. Ufak tefek hatalar her yamada olduğu gibi var ama anlaşılmayacak yapay zeka çevirisi gibi bir durum yok.
Bu attığın v14 yazsa da v13 hocam. Ben bulabildiğim tüm versiyonlardan oluşan bir arşiv yapmaktayım. Ben de size, gönderimde paylaştığım v17'nin çıkarılmış dosyalarını atayım. Bu halini test ettim, son sürümde çalışıyor.

Bu attığın v14 yazsa da v13 hocam. Ben bulabildiğim tüm versiyonlardan oluşan bir arşiv yapmaktayım. Ben de size, gönderimde paylaştığım v17'nin çıkarılmış dosyalarını atayım. Bu halini test ettim, son sürümde çalışıyor.

Merhaba hocam neredeyse 2 yıldır giriş yapmıyordum rdr2 için düzgün bir yama arıyordum siz paylaşmışsınız ben çok titiz ve özenle indiririm neredeyse bütün antivirüs programlarına tarattırırım paylaştığımız yama anonymus çeviri ye ait mıdır ayrıca güvenli midir cevaplarsanız sevinirim hocam bu arada depremi yaşayan biri olarak herkese geçmiş olsun ölenlere Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı