RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yamayı bizzat ben kendim kullanıyorum paylaştığım linklere bakınca şimdiye kadar toplam 700 indirme olmuş bile. Bende buradan indirmiş ve stoklamıştım konu sahibin paylaştığı patlayan linkteki yamadır bizzat.

RDR Online girerken yamayı kapatmamız gerekiyor mu?
Gerekiyorsa nasıl kapatılıyor?
Yama. RAR'ı indirdim. Sadece yama için attığım dosyaları çıkartsam oluyor mu?

Yamayı bizzat ben kendim kullanıyorum paylaştığım linklere bakınca şimdiye kadar toplam 700 indirme olmuş bile. Bende buradan indirmiş ve stoklamıştım konu sahibin paylaştığı patlayan linkteki yamadır bizzat.

Merhaba yamayı kuracağım ancak eski yamayı paylaşan arkadaş VirusTotal linki bırakmıştı bırakabilirmisiz sizde emin olun indirmeler daha da artacaktırve insanlar içi daha da rahat olarak indirecektir.

Merhaba yamayı kuracağım ancak eski yamayı paylaşan arkadaş VirusTotal linki bırakmıştı bırakabilirmisiz sizde emin olun indirmeler daha da artacaktırve insanlar içi daha da rahat olarak indirecektir.

Merhaba vallahi içiniz rahat etmiyorsa indirmeyin. Ek olarak eski yama değil konudaki linki patlayan yama hiçbir farkı yok.

Son düzenleme:
az önce rdr'deyken aklıma gelmişti, mesajım bulunsun.

hocam ben korsan oynuyorum her şeyi eksiksiz yaptım yamayı çalıştırıp oyuna giriyorum ama yama ekranı hala ekranda kalıyor ve çalışmıyor yardımcı olabilir misiniz

Merhaba vallahi içiniz rahat etmiyorsa indirmeyin. Ek olarak eski yama değil konudaki linki patlayan yama hiçbir farkı yok.

Merhaba hocam ben yamayı indirdim fakat nasıl aktarım yapacağımı bilmiyorum kopyala yapıştırmı yapmam gerek diye düşündüm commonx yazan bir yer göremedim yardımcı olursanız sevinirim.

Çalışmadı kurulumunu nasıl yaptınız? Bu aptal şey gitmiyor ekranın önünden.
1700725928554.png

Son düzenleme:
Çalışmadı kurulumunu nasıl yaptınız? Bu aptal şey gitmiyor ekranın önünden.Eki Görüntüle 2027367

Reis bildiğim kadarı ile o arkada açık kalacak sen bir daha oyunu açacaksın yanlış biliyorda olabiliim ama bir dene istersen. Bende direk açılmadı Rockstar Games luncher ekranı geliyor ama orada kalıyor sonra uygulama düzgün çalışmadı diyor anlamadım.

Reis bildiğim kadarı ile o arkada açık kalacak sen bir daha oyunu açacaksın yanlış biliyorda olabiliim ama bir dene istersen. Bende direk açılmadı Rockstar Games luncher ekranı geliyor ama orada kalıyor sonra uygulama düzgün çalışmadı diyor anlamadım.

Hocam öyle değil hiç gitmiyor ekrandan alta bile alınmıyor masaüüstüne falan döndüğümde öylece duruyor önüne bir şey bile açamıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı