RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba hocam yamayı kurup font sorunu dosyalarını kopyaladım ama hala font sorunu yaşıyorum ne yapmam gerekiyor acaba?

kurulum + oyun içi görüntüler içeren video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

• 13 Temmuz güncellemesiyle uyumlu. ✔️
  • Kutucuk ve Türkçe font hataları fixlendi.✔️
  • Elle çeviri yapılmış bir yamadır, bu sayede çok daha doğal ve gerçek çeviriler mevcut. ✔️

• ⚠️ Her ihtimale karşı oyunla alakalı dosyalarınızı yedeklemeniz tavsiye edilir.
  • ⚠️ Eski yama varsa kaldırın.
  • ⚠️ Online moda girerken yamayı kullanmayın.

font sorunu için Vulkan yerine DX12 yapın düzeliyor.​

indirme linki:

Font sorunu yaşayanlar bu dosyaları oyunun dosya konumuna atabilir. @OttoSlayer tarafından paylaşılmıştır.

VirusTotal sonuçları (2/56):

Setuptaki şarkı yüzünden 3 dakikadır kulaklarım çınlıyor o ne hocam kulaklığı çıkarmama rağmen evi inletti şarkı biraz gereksiz olmuş onun dışında güzel teşekkürler.

Arkadaşlar selamlar bir şeyi anlamadığım için bu mesajı atıyorum. Açıklamada Ekim 2023 diyor bu posttaki verilen dosya bu tarihte güncellendi yeni dosya mı yüklendi demek? Bi ara google'dan anlık olarak çeviren çeviri vardı bu ondan mı oynayıp sorun gören oldu mu?

Arkadaşlar ben az önce 1. sayfadaki linkten yamayı indirdim. Linkleri çalışıyor. Oyunun yüklü olduğu yere dosyaları çıkarttırdım. Daha sonra videoda olduğu gibi kısayolu masaüstüne kopyalayıp dedikleri şekilde açtım. Ama yazılardaki font sorunu devam ediyor. Diğer font sorunu için olan linkten de dosyaları indirip, oyunun olduğu klasöre attım ama yine de düzelmedi. Bu arada Vulkan'dan DirectX 12'de geçiş yaptım olmadı.

Ben sorunu çözdüm.

Win 11 kullanıyorum. Buradaki dosyalar font sorununu çözemedi. Bu çeviri makineçeviri diye bir gruba aitmiş. Onların Discord sunucusundan yamayı tekrar indirdim. Oradaki tarife uygun şekilde yapınca font sorunu çözüldü.

Kurulumu yaptıktan sonra Türkçe yama kısayolunu masaüstüne alın. Oyunu başlatırken Rockstar amblemi çıktığında yama kısayolunu yönetici olarak başlatın ve font sorunu düzelten "tr yama font fix" butonuna tıklayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı