RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam yamayı indirdim, dediğiniz her şeyi yaptım ve Visual C++'ları bile kurdum ancak oyun yamayı çalıştırmama rağmen hala İngilizce. Acaba bu sorun neyden kaynaklı?
@The Towande

Hocam yamayı indirdim, dediğiniz her şeyi yaptım ve Visual C++'ları bile kurdum ancak oyun yamayı çalıştırmama rağmen hala İngilizce. Acaba bu sorun neyden kaynaklı?
@The Towande
Oyun orijinal mi? Eski yama varsa kaldırılmış vaziyette mi?

Oyun orijinal mi? Eski yama varsa kaldırılmış vaziyette mi?
Hocam oyun orijinal Rockstar'dan alınmış oyun. Eskiden NexusMods tarafından bir yama kurmuştum ancak onu sanırım tam olarak kaldıramadım. Nasıl kaldırabilirim?

Hocam build olarak neyi destekliyor?
1436 mıydı tam hatırlamıyorum ama en güncel olanı.
Keşke şu oyunun makineyle değil de insan eliyle çevrilmiş bir yaması olsa. İngilizcem yeterli seviyede fakat herkes gibi ben de oyunu ana dilimde oynamak isterdim, bir ara makine çevirisi kurdum fakat daha sonra dayanamayıp sildim. Umarım bu çeviri çok daha iyi olmuştur.
Çeviri kusursuza yakın şuan.
Hocam DLC'ler yamalı mı?
Bilgim yok maalesef normal sürüm kullanıyorum ultimate yerine.
Hocam oyun orijinal Rockstar'dan alınmış oyun. Eskiden NexusMods tarafından bir yama kurmuştum ancak onu sanırım tam olarak kaldıramadım. Nasıl kaldırabilirim?
NexusMods hakkında bilgim yok maalesef ama türkçe yama için temiz, sıfır dosyalar gerekiyor olabilir.

1456 mıydı tam hatırlamıyorum ama en güncel olanı.

Çeviri kusursuza yakın şuan.

Bilgim yok maalesef normal sürüm kullanıyorum ultimate yerine.

NexusMods hakkında bilhim yok maalesef ama temiz, sıfır dosyalar gerekiyor olabilir.
Dosya doğrulama yapsam? Temiz, sıfır dosyaları nasıl bulabilirim?

Şu an dosyalar doğrulanıyor. Bittikten sonra tekrar deneyeceğim hocam. Olmazsa tekrar buraya yazacağım.
Tamamdır, buradayım elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağım. Bir şey yazarken son mesajımı cevaplayın ki bildirim gelsin.

Hocam sizi bekledim ama cevap yazmadınız ben de çıkıyorum yarın görebilirim ancak mesajınızı.
Gitmeden şunları söyleyeyim:
Doğrulama yaptıktan sonra benim verdiğim linkteki yamayı videoya uygun bir şekilde kurduktan sonra (varsa eski yama ve başka modları kaldırın) oyunu RockstarGames Launcher ile başlatmayı deneyin.

Son düzenleme:
Tamamdır, buradayım elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağım. Bir şey yazarken son mesajımı cevaplayın ki bildirim gelsin.

Hocam sizi bekledim ama cevap yazmadınız ben de çıkıyorum yarın görebilirim ancak mesajınızı.
Gitmeden şunları söyleyeyim:
Doğrulama yaptıktan sonra benim verdiğim linkteki yamayı videoya uygun bir şekilde kurduktan sonra (varsa eski yama ve başka modları kaldırın) oyunu RockstarGames Launcher ile başlatmayı deneyin.
Hocam yaptım dosya doğrulamayı ancak işe yaramadı maalesef.
@The Towande

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı