RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam malicious (score: 100) diye bir virus veriyor VirusTotal'de ama güvenilir mi?

Güvenilir hocam güvenilir herkes kurmuş ve herhangi bir sorun yaşamamışlar o VirusTotal sonucu eski şimdi tertemiz RDR2'yi aldıktan sonra bende yapacağım.

RDR2 Türkçe yamalı online oynayan var mı, ban tehlikesi var mı?

RDR2 Türkçe yamalı online oynayan var mı, ban tehlikesi var mı?

O dediğiniz çalışıyor olması lazım, içinde kendinden fontfix vardı. Videoda da anlatıyor olması lazım.

"şu linke bir bakın, toplu biçimde hepsini paylaştım."

Arşivden V17 sürümünü indirip kurun içinde çözümü var. Oyuna girmeden önce Fontfix'i açıp oyuna girdiğinizde kutucuk problemi çözülüyor. Yine olmaz ise bazı şeyleri yanlış yapıyor olmanız olası.

Reis bende de kutucuk problemi var. Türkçe Yama V17 dosyasına girip RDR TR yamaya girdim. Soldan TR Yama Font Fixe tıklayınca MC yama yükleyici ile son surumu yükleyin uyarısı aldım.

Reis bende de kutucuk problemi var. Türkçe Yama V17 dosyasına girip RDR TR yamaya girdim. Soldan TR Yama Font Fixe tıklayınca MC yama yükleyici ile son surumu yükleyin uyarısı aldım.

O dosyaları önce oyunun kurulu olduğu dizine atmanız gerekiyor ve oradan doğru biçimde çalıştırmalısınız. Ben yükleyici falan kurmadan çıkartılmış dosyaları at çalıştır ile sorun yaşamadım. Fontfix çözümü ile kutucuk problemini hiç yaşamadım, oyun orijinal ve son sürümde. Olmadı diyenler mutlaka bir şeyleri yanlış yapıyor ya da atlıyor. Her şeye rağmen bu uyarı geliyor diyorsanız bahsedilen Makine Çeviri'nin programı ile yükleyin o halde. MC yama yükleyici dediği o. Bahsedilen şeye benim toplu yama arşivimden erişebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
O dosyaları önce oyunun kurulu olduğu dizine atmanız gerekiyor ve oradan doğru biçimde çalıştırmalısınız. Ben yükleyici falan kurmadan çıkartılmış dosyaları at çalıştır ile sorun yaşamadım. Fontfix çözümü ile kutucuk problemini hiç yaşamadım, oyun orijinal ve son sürümde. Olmadı diyenler mutlaka bir şeyleri yanlış yapıyor ya da atlıyor. Her şeye rağmen bu uyarı geliyor diyorsanız bahsedilen Makine Çeviri'nin programı ile yükleyin o halde. MC yama yükleyici dediği o. Bahsedilen şeye benim toplu yama arşivimden erişebilirsiniz.
Oyunun kurulu olduğu yere atmanız gerekiyor derken v15 dosyasını sileyimmi v17 yi attım içine gene uyarı verdi detaylı anlatırmısın adım adım rica etsem dostum

Detaylı anlatır mısın adım adım rica etsem dostum.
1. Arşivden indirdiğin Red Dead Redemption 2 - Türkçe Yama [v17] rar dosyasını dışarı çıkart.
2. direkt dosyalar klasöründe bulunan alttaki 4 şeyi kopyala:

'direkt dosyalar' klasörü içindeki dosyalar

3. oyunun kurulu olduğu dizine yapıştır, yol Steam'de bu şekilde:

1679238609900.png

4. oyuna girmeden RDR2_TR_YAMA_V17.exe'yi aç ve sol alttaki TR YAMA FONT FIX'e tıkla:

RDR2_TR_YAMA_V17.exe böyle görünüyor

5. program gerekli ayarlamayı yaptıktan sonra oyunu aç. Hepsi bu kadar.

HER ŞEYİ DOĞRU YAPTIĞINI DÜŞÜNMENE RAĞMEN ÇALIŞMIYORSA;

Önceki kurmaya çalıştığın yamaların kalıntıları yüzünden dosyalar bozulmuş ve bu yama düzgün çalışmıyor olabilir. Önce onları düzgün biçimde temizle ve oyuna bir "dosya tarama ve onarma" işlemi uygula. Steam için, sağ tık -> yerel dosyalar -> oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula ile yapılıyor.

Tüm dosyalar orijinal hale getirildikten sonra kurulduğunda bile çalışmıyorsa makine çeviri yükleyici klasörü içinde bulunan MC_Yama_Yukleyici_V7.exe ile kurun:

1679240320700.png

Bu dosyaya ister benim arşivimden ister Makine Çeviri'nin Discord kanalından erişin. Buraya link verdiğimde moderatör siliyor. Google'dan aratarak bulabilirsiniz yada fotoda yer alan Discord ikonundan erişin.

Yine olmadıysa benim yapabileceğim bir şey yok, ekibin kanalından destek almanızı tavsiye ederim.

NOT: ben hiç bir dosyayı değiştirmedim, direkt dosyalar bahsedilen yükleyicinin çıkarttığı dosyalardır. Yükleyici ve dosyalar makine çeviri grubuna aittir. Yama çalışmasının ise Anonymous'a ait olduğu söyleniyor.

Son düzenleme:
Dostlarım elimde bir yama var ama eski. En yenisi de her oyuna girdiğimde font fix yapmamı gerektiriyor. Direkt attığım gibi font sorunu yaşamadan oynayabileceğim bir yama var mı? v17 olursa iyi olur.

Dostlarım elimde bir yama var ama eski. En yenisi de her oyuna girdiğimde font fix yapmamı gerektiriyor. Direkt attığım gibi font sorunu yaşamadan oynayabileceğim bir yama var mı? V17 olursa iyi olur.
Yukarıda attım v17'yi, mesajları biraz incelersen görürsün linki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı