RDR 2 spoilera rağmen oynanır mı?

Merhaba, RDR 2 oynamak gibi bir düşüncem var fakat daha önceden bütün hikayesini bir videoda dinlemiştim. Neden böyle bir şey yaptın diye soracak olursanız izlediğim zamanlarda iyi bir bilgisayarım yoktu ve olacağını da zannetmiyordum. Ben de oyunun madem güzel hikayesi varmış o zaman oynayamıyorsam dinlerim hesabı videoyu açmıştım. Fakat hayat işte bir şekilde yeni bilgisayar aldım ve ne zamandır aklımda RDR 2 oynamak var. Sizce RDR 2 hikayesini bilmeme rağmen oynanır mı?

RDR2 herkes kendi gözüyle oynuyor. Tavsiyem deneyimlerin doğrultusunda oynama. İlk defa oynuyor gibi keşfederek oyna.

İzlediğim zamanlarda iyi bir bilgisayarım yoktu ve olacağını da zannetmiyordum. Ben de oyunun madem güzel hikayesi varmış o zaman oynayamıyorsam dinlerim hesabı videoyu açmıştım...

Seni çok iyi anlıyorum :( soruna gelecek olursak bir olayın, oyunun sonun spoileri yeseydin gene de oynanabilir derdim ancak tüm oyunu izlemişsin. Bu tür sorular neticede öneri soruları ve ben RDR2 oturup saatlerce sadece hikayesini oynadım bitirdim çıktım. Belki de açık dünya bana göre değildi. O yüzden hikayesinin tamamını bildiğim bir şeyi, RDR2'yi sadece açık dünyada gezmek için oynamazdım ki oynamıyorum da. Ama hakkını da verelim bu oyunda açık dünyası yaşıyor, random bir sürü Event oluyor.

Ben katlanamayıp sildim knkim. Çok ağır, yavaş, hantal. Ivan Gonçarov'un Oblomov'una başlamış gibi hissettim kendimi.

Bir de bir sürü ayrıntısı, inciği, boncuğu var. Belki de artık kafam kaldırmıyordur.

Merhaba, RDR 2 oynamak gibi bir düşüncem var fakat daha önceden bütün hikayesini bir videoda dinlemiştim. Neden böyle bir şey yaptın diye soracak olursanız izlediğim zamanlarda iyi bir bilgisayarım yoktu ve olacağını da zannetmiyordum. Ben de oyunun madem güzel hikayesi varmış o zaman oynayamıyorsam dinlerim hesabı videoyu açmıştım. Fakat hayat işte bir şekilde yeni bilgisayar aldım ve ne zamandır aklımda RDR 2 oynamak var. Sizce RDR 2 hikayesini bilmeme rağmen oynanır mı?

RDR çöp abartilan oyun, oynanmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı