RDR 2 standart alıp sonradan Ultimate yapabiliyor muyuz?

Hocam ben bayağı önceden almıştım Steam'den 92 TL'ye Ultimate'yi o zamanlar ucuzdu sonradan yükseltme oluyor diye biliyorum ama çünkü baktığımda DLC'lerden yönetebiliyorum Ultimate'yi aktif edip kapatabiliyorum.
130 tl farka değermi sizce gerek yok mu

Ultimate sürüm hikaye için hiçbir şey eklemiyor.
Online için kozmetik ve para veriyor ancak Online tarafı ölü. Rockstar güncellemeyi keseli çok oldu.

Ultimate sürüm hikaye için hiçbir şey eklemiyor.
Online için kozmetik ve para veriyor ancak Online tarafı ölü. Rockstar güncellemeyi keseli çok oldu.

Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition İçeriği ürününü satın al | Xbox

Hocam burada hikaye için eklemeler yazıyor emin misiniz bu şeyler normal pakette var mı şu an? Ben Ultimate'yi 92'ye almıştım Steam'den ucuzdu o zamanlar.

Evet, sağlıyor. Yalnızca hikaye kısmına değil, online kısmına da ek içerik sağlıyor. Hikaye için konuşacak olursak: Oyun içerisine ek görevler ekliyor. Banka soygunu ve çeteleri soyma. Daha fazla paranız oluyor. Silahşör takımları hediye ediyor. Benekli bir siyah at hediye ediyor. Oyunun başlarında iken alabiliyorsunuz. Vahşi doğadan gidip bir beyaz Arap atı evcilleştirmediğiniz sürece elde edebileceğiniz en iyi atlardan biri. Mahmuz hediye ediyor. 3 adet silah hediye ediyor. Oyun içerisinde para bonusu veriyor. Arthur'un dayanıklılık, sağlık ve ölü göz çekirdeklerine bonusta bulunuyor.

@OrhanYaman @Sir Lewis @fizzy @196444

Son düzenleme:
@Lilit
Fiyat farkına değecek şeyler değil maalesef.
Hikaye modunda atın silahın önemi yok, oyun zaten Dead Eye sistemi üzerine kurulu.

Online için durum başka tabii, ancak online tarafı oynanacak vaziyette değil.

Geri
Yukarı