RDR 2 Steam yaz indiriminde ne kadar olur?

Oguzhan51

Kilopat
Daha fazla  
RDR2 satın almak istiyorum. Çok karasızım hangi platformdan alma konusunda. Epic kuponum var 60 TL Epic Games üzerinden alırsam 180 TL'ye geliyordu galiba. Ama haziran 25'de yaz indirimleri başlıyor. Steam'de %50 indirim olur mu sizce? Ve şunu gördüm Epic Games üzerinde oyun %20 olduğunda Steam'de de %20 idi. Buna paralel olarak Steam yaz indirimlerinde Epic Games Mega indirimler hariç bir indirim görebilecek miyiz?
Ayrıca Plati.ru gibi sitelerden ucuza RDR2 almak ne kadar mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fazla inmeyebilir. Yeni oyun çünkü yüzde 25 civarında indirim yapabilirler. Seneye oynayın onu daha ucuza hemde. Dolu oyun var ona gelene kadar aynı grafik kalitesinde.

RDR2 satın almak istiyorum. Çok karasızım hangi platformdan alma konusunda. Epic kuponum var 60 TL epicten alırsam 180 TL'ye geliyordu galiba. Ama haziran 25'de yaz indirimleri başlıyor. Steam'de %50 indirim olur mu sizce? Ve şunu gördüm epicte oyun %20 olduğunda Steam'de de %20 idi. Buna paralel olarak Steam yaz indirimlerinde epicteki Mega indirimler hariç bir indirim görebilecek miyiz?
Plati gibi siteleri kullanmanız başınızı biraz ağrıtır. İki arkadaş platiden aldık 2 4 defa hesaplar gitti tekrar konu sahibine yazdık şu an 20 gün oldu kullanıyorum bir sıkıntı yok ama bu yine olmayacağı anlamına gelmiyor imkanınız var ise Steam, Epic, gibi platformları kullanın derim.

Epic de Mega indirimlerden başka indirimler olacak mı peki yaz indirimi gibi? Sistemim imzamda ki sistem RDR2'de medium ve yüksek ayarlar karışık kaç FPS alabilirim ortalama olarak ?

Sistem düşük bence oyunu almayın. Fullde oynayamadıktan sonra veya high da. Almayın bence. Keşke işlemci 1600 ekran kartı da 1650 super alsaydınız.😞

RDR2 satın almak istiyorum. Çok karasızım hangi platformdan alma konusunda. Epic kuponum var 60 TL epicten alırsam 180 TL'ye geliyordu galiba. Ama haziran 25'de yaz indirimleri başlıyor. Steam'de %50 indirim olur mu sizce? Ve şunu gördüm epicte oyun %20 olduğunda Steam'de de %20 idi. Buna paralel olarak Steam yaz indirimlerinde epicteki Mega indirimler hariç bir indirim görebilecek miyiz?
Plati'yi bilmiyorum ama oyun satan Türk bir Instagram sitesinden 50TL'ye RDR2 hesabı aldım bilgileri değişen Social Club olarak. 2 3 haftadır bende hala hesap ama HDD olmadığı için indiremedim. Eğer alırım diyorsan aldığım sayfanın adını verebilirim.

Plati'yi bilmiyorum ama oyun satan Türk bir Instagram sitesinden 50TL'ye RDR2 hesabı aldım bilgileri değişen Social Club olarak. 2 3 haftadır bende hala hesap ama HDD olmadığı için indiremedim. Eğer alırım diyorsan aldığım sayfanın adını verebilirim.

Online erişimi bulunuyor mu oyunun? Ve ismini alabilir miyim sayfanın :)

Geri
Yukarı