Steam RDR 2 yaz indiriminde ne kadar olur?

Zodym

Picopat
Daha fazla  
29 Haziran'da yaz indirimleri başlıyor biliyorsunuz. Sizce RDR 2 ne kadar olur 380TL altına düşer mi ya da indirimi beklemeyip 280 liraya Epic Games'den mi almalıyım?

379.50 TL olur

Yani indirim olur ama bu fiyatlara olacağını sanmıyorum. Çünkü dolar kuru giderek artıyor ve Türk parası giderek değer kayıp ediyor.
Steam Dolar kuruyla işlemiyor. Kendine özel bir birimi var ve ülkelere göre Dolar kaç TL ona göre belirleniyor. Yanlışsam düzeltin zamlardan önce Steam Dolar kuru 1.79 falandı.

Steam Dolar kuruyla işlemiyor. Kendine özel bir birimi var ve ülkelere göre Dolar kaç TL ona göre belirleniyor. Yanlışsam düzeltin zamlardan önce Steam Dolar kuru 1.79 falandı.
Rockstar kendi dolar kuruyla belirliyor, Steam sadece öneri sunuyor.

Steam dolar kuruyla işlemiyor. Kendine özel bir birimi var ve ülkelere göre dolar kaç TL ona göre belirleniyor. Yanlışsam düzeltin zamlardan önce Steam dolar kuru 1.79 falandı.

Steam dolar kuruyla işlemiyor. Kendine özel bir birimi var ve ülkelere göre dolar kaç TL ona göre belirleniyor. Yanlışsam düzeltin zamlardan önce Steam dolar kuru 1.79 falandı.

Hocam anlamadınız galiba ülke ekonomi sanal alışverişleri etkiler tabii ki de. Steam oyunları kendi üretmiyor pazarlıyor. Ayrıca alınabilirlik seviyesinde tutuyor ülkelere göre ama dolar kurunun yüksek olmasına dayanamazlar.

Dolar ülkemizde çok hızlı bir artış içerisinde, eğer 25 30'lara dayanırsa Steam dolar kurunu tekrar değiştirir. 280 lira Epic Games için iyi fiyat bence direkt alın.
100 TL daha ekleyip Steam fanboyluğu yapmak varken mi? Yok kalsın ben enayiyim. Şaka maka 100 tl daha veririm Steam konforuyla oynarım ben sizin yerinizde olsam.

Geri
Yukarı