RDR 2 Steam'de 149.5 TL'ye almalı mı?

rooney99

Decapat
Daha fazla  
Cok kararsız kaldım daha önce oyunu Epic Games 90 TL'ye düşürmüş şu an Steamde149.5 TL ileride yine düşer mi dersiniz yoksa bu fiyat iyi mi? 2 sorum daha var 1. Türkçe yama kurulumu sorunsuz çalışıyor mu 2. Sistemim i5 10300 1650 Ti 16 GB RAM oyun akıcı sekilde oynatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabırsızsanız Steam'den alın ama yok ben beklerim diyorsanız Epic'den alın indirim kesin gelir kuponda varsa tadından yenmez.

Cok kararsız kaldım daha önce oyunu Epic Games 90 TL'ye düşürmüş şu an steamde149.5 TL ileride yine düşer mi dersiniz yoksa bu fiyat iyi mi? 2 sorum daha var 1. Türkçe yama kurulumu sorunsuz çalışıyor mu 2. sistemim i5 10300 1650 Ti 16 GB RAM oyun akıcı sekilde oynatır mı?

Akıcı oynatır. Türkçe yamada sorunsuz bir şekilde var.

Epic'ten 90 TL fakat Steam'de profiline ekleme takıntın varsa Steam'den al.

Merhaba hocam. Türkçe yama olarak hangisini kullanıyorsunuz? Epic Games'ten almıştım bende. Güvenilir bir yama var mı?

Alınır hocam alınır. RDR 2 her türlü fiyata değecek oyun. Akıcı da oynarsınız, Türkçe yamayı sorunsuz kullanırsınız.

O oyun 300 TL'yi de hak ediyor. 150 TL'ye alınır. Ama hikayesini oynarken tamamen kendini ada, duygulanmaya da hazır ol. Bir oyunda ne olması gerekir sorusunun cevaplarını bir kağıda sırala sonra RDR 2 ile ilişkilendir. Ben ne oynadım diyeceksin her türlü.

Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için.Oyunu almaya karar verdim.Az önce 27 Ocakta steamde indirimlerin başlayacağı haberlerini okudum.O tarihi bekliyecem belki o zaman 110 a falan düşer düşmezse de artık 149 dan alırız tabi daha yukarı bir fiyatı indirim diye yazmazlarsa 27 Ocakta :)

Geri
Yukarı