RDR 2 ucuza nereden alabilirim?

WiseTR

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050 / AMD RYZEN 5 4500 / 16 GB RAM
Meslek
Öğrenci
Selam, yakın zamanda bir kasa aldım. Allah herkese nasip etsin. Yeni PC için oyun bakıyordum fakat fiyatlar tavan. Red Dead Redemption oynamak istiyorum. Oyun bende var fakat hem Social Club'un hem de bağlı olduğu Gmail'in şifresini unuttum. Şifremi unuttum yapınca da şifreyi girmeye çalıştığım maile yolluyor. Neyse Green Man Gaming diye bir site buldum ucuz fakat TR'ye alımlar kapalıymış anladığım kadarıyla, Xbox'ta 150 TL'ye gözüküyor fakat sanırım PC için değil. Arkadaşlar bu oyunu ucuza nereden alabilirim ya da şu mail işini nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazen Steam üzerinden de indirime girebiliyor.
Şifresini unuttuğunuz Gmail'in e postasını biliyorsanız şifreyi unuttum yaparak Gmail'i kurtarabilirsiniz aslında, sonrasında Social Club hesabını kurtarırsınız.

Yeni aldığım ekran kartımda mining yapılsın istemiyorum. Teşekkürler.

Bazen Steam üzerinden de indirime girebiliyor.
Şifresini unuttuğunuz Gmail'in e postasını biliyorsanız şifreyi unuttum yaparak Gmail'i kurtarabilirsiniz aslında, sonrasında Social Club hesabını kurtarırsınız.

Gmail hesabınında şifresini unuttum şifreyi unuttum diyorum girmeye çalıştığım maile doğrulama kodu yolluyor. Paradoks'a girdim çıkamıyorum.

Steam'den indirim bekle ya da güvenilir kod sitesi enebada 98 TL olması lazım Online daha Rockstar key olarak veriliyor.

Dediğiniz siteye baktım 18 euro gösteriyor oda 500 TL civari bir şey yapıyor.

Yeni aldığım ekran kartımda mining yapılsın istemiyorum. Teşekkürler.

Gmail hesabınında şifresini unuttum şifreyi unuttum diyorum girmeye çalıştığım maile doğrulama kodu yolluyor. Paradoks'a girdim çıkamıyorum.

Dediğiniz siteye baktım 18 euro gösteriyor oda 500 TL civari bir şey yapıyor.
Tanınan Scene gruplarından indirirseniz virüs bulaşmaz, hatta orijinalinden daha iyi performans verir.

Hocam bende eskiden orayı kullanırdım bir sıkıntısı da yoktu gördüğüm kadarıyla fakat yeni bir PC aldım ve en ufak zarar gelsin istemiyorum. Bu yüzden iyice bakıyorum Codex cyp falan diyorlar onlar sadece kırıyor ve Torrent'e mi yüklüyor acaba.

Steam paylaşımlı hesap nasıl oluyor hocam?

Paylaşımlı hesap düşük bir ücret ile oyunu gene hikayesiz oynamana yol açıyor paralı korsan gibi düşün.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı