Çözüldü RDR 2 "Unexpectedly Exited - Unable to launch" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Selam arkadaşlar, Rockstar Games Launcher'dan RDR 2 play'e bastıktan sonra Rockstar Games Launcher Unexpectedly Exit hatası alıyorum. Sürücülerim güncel, oyunun dosyalarını da verify yaptım fakat problem nedir? Aynı sorunu yaşayanlar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar ben sorunumu çözdüm uyguladığım adımlar şu şekilde umarım sizde de işe yarar;
Öncelikle klasik olan ekran kartı driverınızı güncelleyin,
Ardından chipset driverınızı güncelleyin,
Windows 1903 sürümüne güncelleyin,
BIOS'u güncelleyin ardından Rockstar games Launcher'dan settings e gelin MY installed games ten RDR 2'yi seçin View installation folder a open deyin oradan RDR 2 app ini bulup özellikler > uyumluluk deyip Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak ve yönetici olarak çalıştıra tik atın sonrasında oyuna girin umarım işinize yarar arkadaşlar ben bunların hepsini yapmıştım sadece BIOS'u güncellememiştim onu da yaptım girdi. Anakartım ASUS TUF Gaming B450 GAMING Plus.
Aynı hatayı bende yaşıyorum. Çok şey denedim olmadı.
  • BIOS güncelledim.
  • AMD Driver güncelledim.
  • Virüs korumayı devre dışı bıraktım.
  • Rockstar Launcher yönetici olarak çalıştırdım.

Bunları denememe rağmen hala olmadı bekliyorum aynı şekilde.

Aleyküm selam şu an redditte falan dolaşıyorumda oyun çok sıkıntılı bir açılış yaptı, oyuna sağlıklı bir şekilde girebilen insan sayısı oyunda hata alan insan sayısından az neredeyse keşke Epic Store'dan alsaydım dedirtti. 🤧🤧🤧

Bende reditte bakıyorum. Epic'ten alsanda aynı şey her türlü Rockstar Launcher yükletir. GTA 5'te Launcher yükletiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Böyle bir şey yayınlanmış. Denedim olmadı. Bekliyorum.

Böyle bir şey yayınlanmış. Denedim olmadı. Bekliyorum.
Valla bende denedim olmadı bu nedir be arkadaş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı