RDR 2 vs Days Gone vs Valhalla vs Cyberpunk

karabasan56

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
James Donkey SSD
Ekran kartı
RX 579 4 GB
Anakart
MSI H110 Pro VHD
İşlemci
İ5 6500
Dostlarım yukarıdaki oyunlardan hangisi almalı? Malum indirim var ve güzel fiyata denk geliyorlar. Tavsiyeniz alırım. Bütçe kısıtlı.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlarım yukarıdaki oyunlardan hangisi almalı? Malum indirim var ve güzel fiyata denk geliyorlar. Tavsiyeniz alırım. Bütçe kısıtlı.
Şimdiden teşekkürler.
Şahsen saydığınız tüm oyunlar benlik oyunlar. Bana sorarsanız hepsi ona sorarsanız A buna sorarsanız B der. Oyunları videolar ile inceleyin. Kararı kendiniz verin. RDR2 aldım ben şahsen. Bir tane daha alacak olsam Days Gone olurdu.

Keşke random atmak yasak olmasa :D. Bu ne biçim bir soru tabii ki de RDR2.
Dostum daha önce hiç deneyimleme fırsatım olmadı incelemeler de bana çok objektif gelmiyor sizlerin olumlu yorumları karşısında almayı planlıyorum bende
Şahsen saydığınız tüm oyunlar benlik oyunlar. Bana sorarsanız hepsi ona sorarsanız A buna sorarsanız B der. Oyunları videolar ile inceleyin. Kararı kendiniz verin. RDR2 aldım ben şahsen. Bir tane daha alacak olsam Days Gone olurdu.
Evet bende bu oyunları izledim ve sevdim ancak dolar kuru malum oyun da alınamıyor indirim kovalamak zorunda kalıyoruz,şuan ameliyatlı olduğum için gidip hesaba para da yükleyemiyorum yoksa bir kaç oyun almayı düşünüyordum mesela odyssey deluxe paket alırdım 20 TL'ye denk geliyor
Mesela 60 TL'ye cyberpunk alıp 20 TL oddysey aklıma yattı ama cyberpunk oyun kıran hatalar şuan da olabilir sorusu beni çok rahatsız ediyor

Yeni konular

Geri
Yukarı