Valhalla vs. RDR2 vs. Cyberpunk 2077 vs. GoW vs. Days Gone

Mertigga

Hectopat
Daha fazla  
İyi geceler forum. Epic Games 200 TL ve üzeri %25 indirimli kupon verdi bildiğiniz üzere kafam çok karışık. Assassin's Creed Valhalla, Red Dead Redemption 2, Cyberpunk 2077, God of War ve Days Gone; bu oyunlardan iki tanesini almak istiyorum. Hangi ikisini almayalım kafam çok karışık.

Days Gone ve Valhalla hakkında yorum yapmak isterim. Days Gone açık dünya oyunların aksine çok özgür bırakmıyor oyuncuyu. Tamam haritanın belli yerleri zor olur ya da sis olur oyuncunun her yere gitmesine izin vermez, zamanla açılır harita. Fakat Days Gone size izin veriyor ama zombilerin zorluğu inanılmaz aşırı. Bu birinci eleştirim. Bir diğeri haritayı keşfetme sıkıntı. Hadi dedim biraz gezeyim o da olmadı. Hem ilk bahsettiğim konu hem de içerik sınırlı. Açıkcası oyun beni içine alamadı.
Valhalla içinse AC oyunlarının en kötüsü diyebilirim. 2 ya da 3 tanesi hariç hepsini oynamış biri olarak en sevmediğim origins vardı ama valhalla birinciği aldı. Originsi de odyssey den sonra oynadım çok kasvetli geldi ve hareketler falan hoşuma gitmedi. Gow oynamadım ama "keşke" lerimden biridir.

RDR2 cok iyi olduguna suphem yok ama agirligi biraz insani yoruyor. Hikaye sunumu da cok iyi. Ben burada Days Gone ya da Cyberpunk tercihinde bulunurdum. Sevdigim turler cunku. Diger oyunlari da oynadim ama dedigim gibi bana hitap eden oyun bu ikisi. Sen de sana uygun olan turu belirleyip oyle karar vermelisin.

Yeni konular

Geri
Yukarı