RDR 2 vs Witcher 3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam sen Witcher'ın Blood and Wine DLC'sini oynadın mı?

O oyuna dayanamadım hocam bir 3-4 saat oynadım fakat devamı gelmedi. Fakat RDR 2'nin hikayesi bana göre o kadar güzeldi ki dayanamadığım oyundan daha iyi bir hikaye çıkacağını düşünmüyorum. Bir de ilk defa Enis Kirazogluyla ters düştüm.

Witcher 3'ü beğenmedim diyen ya yaşı küçüktür ya da oyundan anlamıyordur kardeşim net.

Ne alaka kardeşim sen ciddi misin? Atmosfer bakımından Witcher 3 demeni gördüğümden beri seni ciddiye almıyorum. Ayrıca Witcher 3'ü beğenmedim. Oynadım ama beğenmedim. 20 saatim var bitiricem fakat en iyi oyunlarıma giremez. Bir kere combatı bana yavaş geldi. Ciri aşırı eğlenceli ama Geralt sıktı beni. Herkesin görüşü kendine ama RDR 2'nin atmosferini beğenmemezlik yapılmaz hocam.

Ne alaka kardeşim sen ciddi misin? Atmosfer bakımından Witcher 3 demeni gördüğümden beri seni ciddiye almıyorum. Ayrıca Witcher 3'ü beğenmedim. Oynadım ama beğenmedim. 20 saatim var bitiricem fakat en iyi oyunlarıma giremez. Bir kere combatı bana yavaş geldi. Ciri aşırı eğlenceli ama Geralt sıktı beni. Herkesin görüşü kendine ama RDR 2'nin atmosferini beğenmemezlik yapılmaz hocam.
Atmosfer olarak her türü karıştırsak bile 1.'liği Dark Souls Serisi 2.'liği Resident Evil Serisi 3.'lüğü de RDR2 alır. Arkadaş ya trollüyor yada asıl kendi yaşı küçük hocam. Takmayın.

Son düzenleme:
Öznel şeyler bunlar birisi combatını beğenir birisi atmosferini birisi hiçbirini beğenmez. Niye beğendiğiniz oyunu üstün görüp bu oyun ondan daha iyi diyorsunuz ki.

Peki. İş(den) gelip Witcher 3 oynarsın, saygı duyarım. Enis Kirazoğlu v2 yemin ediyorum. Gerçi Enis Kirazoğlu en azından diğer oyunları da seviyor, neyse. Sen takıl kafana göre, yavaş yavaş kimse seni takmamaya başlayacak. Arada nokta falan koysaydın keşke, epilepsi geçirdim okurken. Aslında başını okuduktan sonra kalanını okumaya gerek duymadım desem de olur.
Enis Kirazoğlu'na göre bile RDR2 daha iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Atmosfer olarka her türü karıştırsak bile 1.'liği Dark Souls Serisi 2.'liği Resident Evil Serisi 3.'lüğü de RDR2 alır. Arkadaş ya trollüyor ya da asıl kendi yaşı küçük hocam. Takmayın.

Evet hocam. Atmosferi muhteşem. GTX 1050 ile en düşükte oynuyorum. Siz düşünün benim gördüğümü :D

İroni bir şeyin tam tersinin kastedildiği ifadelerdir. Günümüzde yanlış kullanılıyor. Dalga geçmek falan değil yoksa.
Anlam olarak öyle ancak yazdığınız şeyi bir şeyi eleştirmek için yazıyorsanız sonuna koyduğunuz parantez içinde ünlem söyleminizin tersini ifade ettiği için ve daha önceden yazılan bir şeyi taklit ederek bunun tersini anlatmak istediğiniz için alay gibi oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı