RDR 2 vs Witcher 3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Witcher 3'te diyalog yüzünden oyundan soğumuştum bana göre hikaye akıcılığı bakımından RDR2. Witcher 3 de güzel oyundur.

Bende de tam tersi hikayenin arasına giren uzun yolculuklar hız sınırlamaları oyunun ağır ilerleyişi oyundan soğutmuştu. Hikayesini oynamazsan keyfili oyun RDR2.

RDR 2'yi beğendim bayağı. Witcher 3'ü sevmedim nedense. Kişiden kişiye değişiyor işte D:

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun olarak değerlendirirsek evet net Witcher 3. Çünkü RDR 2 sadece bir oyun değil bir deneyim, tecrübe, hikaye, sanat, estetik öyle bir şey. Üzgünüm RDR 2'nin yanında Witcher 3'ü asla savunmam.
Yennefer?
Geralt duymasın.
Şu konuda bu yorum olduğuna inanamıyorum...

Aynı üyenin diğer konularını yukarıda paylaştım. Resmen forumu gaza getiriyor ve kimse "bir dakika" demiyor.
Konuyu açıp açıp bırakmış, millet hep kavga etmiş aşağıda. Güzel taktik :D

İki oyunu da oynadım ve bitirdim. Her ikisinin de kendine has birbirlerinden daha iyi olduğu noktalar var kaldı ki bu çok normal dinamiğinden tutun hikâyesine, atmosferden tutun karakterlere her şey farklı. Witcher 3'ün müzikleri ve dünyası çok güzel. RDR2'de de yapay zeka karakterler ve ortam çok güzel haliyle ikisi de birer başyapıt ve tarafsız oynanıp zevki çıkarılması gereken iki güzel oyun.

Bunu diyen adam RDR 2'ye çöp diyor. 😀

Oyundan kimin anlamadığı ilk mesajda belli. 🙂

Tamamen etkileşim almak için açılan boş bir konu, iki oyunun türleri bile farklı. Bir oyunu seveceksiniz diğerinden nefret etmeniz gerekmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı