Steam RDR 2 yaz indiriminde kaç liraya düşer?

Ama Epic Games'in arayüzü o kadar iyi değil ayrıca güçlü bir güvenliğe sahip değil.

Arayüzün kötü olması oyunu oynamaya engel değil. Güvenliğe gelirsekte güvenliği Steam kadar iyi değil ama çöpte değil. Her türlü aradaki fiyat farkına kat kat değer.

Sana GTA 5'im çalındı demedim kütüphanede GTA 5 olan ve daha çok oyun olan Epic Games hesabımın çalındığını söyledim.

Hesaplar sürekli çalınır vs vs. Google ve diğer büyük şirketlerin hatta Steam'in bile hesap çalınma durumu oluyor. Hesabına kendin sahip çıkacaksın. Güvenlik önlemin yok demek ki. Steam hesapları çalınıyor diye Steam güvenliksiz mi oluyor? Ayrıca eğer şirket çok büyük bir veri kaybı yaşamadıysa şirket güvenilir sayılır.

1711293643179.png

Geçen hafta 19.79 dolar fiyatına düşmüş. Yaz indirimlerinde de tahminen bu fiyata düşecek.
Kendinizde kontrol etmek isterseniz diye linkini hemen yazıyorum.

Steam hesabımın Epic hesabına kıyasla daha rahat ve güvenilir olduğu aşikar üzgünüm dostum ama güvenlik problemi şirkete kayıp vermesede beni bir Epic'ten soğuttu.

Hesaplar sürekli çalınır vs vs. Google ve diğer büyük şirketlerin hatta Steam'in bile hesap çalınma durumu oluyor. Hesabına kendin sahip çıkacaksın. Güvenlik önlemin yok demek ki. Steam hesapları çalınıyor diye Steam güvenliksiz mi oluyor? Ayrıca eğer şirket çok büyük bir veri kaybı yaşamadıysa şirket güvenilir sayılır.

Geri
Yukarı