RDR 2 yüksek ayarlarda olmasına rağmen görüntü bulanık

İşletim sistemi
Windows 10

İsimsizMan09

Decapat
RAM
Kingston 16GB 3200Mhz Ram
Ekran kartı
RTX 3050
Anakart
Gigabyte B550M-DS3H
İşlemci
Ryzen 5 5600
Arkadaşlar bunun üzerine bir sürü konu açıldı biliyorum her şeyi detaylıca araştırdım tek bir soru soracağım.
Oyun o kadar blurlu ki ağaçlar GTA 5'te daha güzel gözüküyor. Rockstar uğraşmak yerine blur basmış, 1080p umurlarında olmamış bildiğin. 2K ile 1080p arasında bu kadar devasa fark olan tek oyun. Blur kralı.
Oyun çözünürlüğüm: 1080p.
Ayarlarım: Optimized settings (Ultra, yüksek, orta gibi biliyorsunuzdur optimized settings'i)
Şimdi arkadaşlar bunu düzeltmenin yolu var biliyorsunuz, oyunu 2K'ya alırsın üstüne bir de çözünürlük ölçeklemeyi fullersin ve al sana şaheser mükemmel bir oyun.
Aramızdan kimsenin ne bunu yapacak monitörü ne de ekran kartı var 10 FPS alırız.
Soruyorum direkt buradaki arkadaşlara bunu çözmenin bu saydığım yöntem dışında hiçbir yolu yok mu?
Bu şekilde blurdan geçilemeyen şekilde mi oynayacağız? Resmen her yeri blur, oyunun bulanıklıktan geçilmiyor.
O videolarda izlediğim oyun nerede benim oynadığım nerede...

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu PC'ye çıkartacakları belki planlarında yoktu öyle inşa etmiş olabilirler. Konsolda bu tarz şeyler göze batmaz.
Anladım. Gta 6'da da blurlu çıkarmazlar umarım :D Şimdi açıyorum oyunu ayarlamaları yaptım 1250'de gözler fps'de bakalım. 60fps'in altına inmezse mükemmel

@FalconPolat Hocam 50 fps alıyorum arada 47 falan alıyor naparım :/

Neyse hocam ilerde belki bir gün iyi bir ekran kartım olduğumda yüklerim. Şimdilik devam edeyim normal ...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı