RDR 2 grafikler bulanık

rainbowgamer72

Decapat
Daha fazla  
RDR 2 oyununda uzaktaki şeyler tam olarak gözükmüyor ve görüntü kötü duruyor videolardaki gibi değil bir sürü ayar denedim ama bir türlü çözemedim yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (999).png
    Ekran Görüntüsü (999).png
    3,8 MB · Görüntüleme: 52
  • Ekran Görüntüsü (1000).png
    Ekran Görüntüsü (1000).png
    3,5 MB · Görüntüleme: 53
  • Ekran Görüntüsü (1001).png
    Ekran Görüntüsü (1001).png
    3,6 MB · Görüntüleme: 37
  • Ekran Görüntüsü (1002).png
    Ekran Görüntüsü (1002).png
    3,8 MB · Görüntüleme: 38
  • Ekran Görüntüsü (1004).png
    Ekran Görüntüsü (1004).png
    3,6 MB · Görüntüleme: 47
Oyun orjinal mi, herhangi bir yama kullandınız mı (Türkçe yama dahil)? Bir de sisteminiz nedir? AMD ise Adrenalin'de, Nvidia ise Nvidia Control Panel'de yapmış olduğunuz ayar var mı, yoksa program fabrika ayarlarında mı?

Oyun orijinal mi, herhangi bir yama kullandınız mı (Türkçe yama dahil)? Bir de sisteminiz nedir? AMD ise Adrenalin'de, NVIDIA ise NVIDIA Control Panel'de yapmış olduğunuz ayar var mı, yoksa program fabrika ayarlarında mı?

Oyun orijinal sistemim 3060 Ryzen 5 5500 16 GB RAM ve SSD var NVIDIA Control panelde bir şeyler yaptım ama çok kurcalamadım.

Kenar yumuşatmayı kapatabilirsin, Ayarlar da FXAA veya farklı bir adı daha vardı FXAA gibi kısaltılmış. Kapatabilirsin.

FXAA SMAA MSAA TXAA vs. bunlar var ise hepsini kapatabilirsin. Veya istediğin ayara getirerek bulanıklığı ayarlayabilirsin.

Kenar yumuşatmayı kapatabilirsin, ayarlar da FXAA veya farklı bir adı daha vardı FXAA gibi kısaltılmış. Kapatabilirsin.

FXAA SMAA MSAA TXAA vs. bunlar var ise hepsini kapatabilirsin. Veya istediğin ayara getirerek bulanıklığı ayarlayabilirsin.

Onlar kapalı zaten.

Kenar yumuşatmayı kapatabilirsin, ayarlar da FXAA veya farklı bir adı daha vardı FXAA gibi kısaltılmış. Kapatabilirsin.

Bu.

Oyun orijinal mi, herhangi bir yama kullandınız mı (Türkçe yama dahil)? Bir de sisteminiz nedir? AMD ise Adrenalin'de, NVIDIA ise NVIDIA Control Panel'de yapmış olduğunuz ayar var mı, yoksa program fabrika ayarlarında mı?

Oyun Vulkan'da bu arada.

FXAA SMAA MSAA TXAA vs. kapatmanı önermişler evet bunları kapatman lazım onun haricinde çözülmüyorsa ekran kartı ayarlarından bu tarz ayarlar var onları kapatman lazım.

FXAA SMAA MSAA TXAA vs. kapatmanı önermişler evet bunları kapatman lazım onun haricinde çözülmüyorsa ekran kartı ayarlarından bu tarz ayarlar var onları kapatman lazım.

Onları kapatınca daha kötü gözüküyor çimler falan.

Belgelerim RDR2 klasörüne gidip oradaki dosyaları silip bir daha dener misiniz?

Hangi dosyaları hepsinimi.

Geri
Yukarı