RDR 2 "zaten çalışıyor" hatası

wus

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Epic Games'ten RDR 2 aldım ve Sosyal'de fazlasıyla övülmesi üzerine bu yamayı kurdum. Ancak videodaki gibi Exe'yi başlatıp oyuna girmeye çalıştığımda RDR 2 zaten çalışıyor hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim acaba? Teşekkürler. (hata kodu: LS-0018)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Epic Games'ten RDR 2 aldım ve Sosyal'de fazlasıyla övülmesi üzerine bu yamayı kurdum. Ancak videodaki gibi Exe'yi başlatıp oyuna girmeye çalıştığımda RDR 2 zaten çalışıyor hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim acaba? Teşekkürler. (hata kodu: LS-0018)
Hata ciddi değilse oyun arkada açık kalmıştır büyük ihtimalle. Onu da görev yöneticisinden kolayca kapatabilirsiniz.

Şimdi galiba hatanı anladım. Hatayı çözenler oyunun yükleme ekranında yamayı açıyorlar galiba.
Yanlış bir şey anladıysam kusura bakma.

Şimdi galiba hatanı anladım. Hatayı çözenler oyunun yükleme ekranında yamayı açıyorlar galiba.
Öbürleri yanlış anlamış hocam siz doğru anladınız evet. Teşekkürler işime yaradı.
Yükleme ekranında değil de yamadan önce oyunu açınca sorun çözülüyor.

Ben yamadan önce oyunu açtım, oyun açıldıktan sonra alta alıp yamayı çalıştırdım ama oyun hala İngilizce. Oyunu kapatıp tekrar açtım, değişen bir şey olmadı. Siz nasıl hallettiniz bu sorunu?

Geri
Yukarı