RDR2 zaten çalışıyor hatası

aydos

Hectopat
Makaleler
1
Oyunu geçtiğimiz indirimde Steam üzerinden aldım. İlk birkaç seferde bir sorun oluşmadı fakat sonra birden hata vermeye başladı. Başlat'a tıklıyorum ve Rockstar Games Launcher açılıyor.

1642169896864.png

Play on Steam diyerek ilerliyorum. Tabii bu sırada Steam, Rockstar Games Launcher'i oyun olarak algıladığı için sanki oyun açıkmış gibi çalışıyor olarak gözüküyor.

1642169988038.png

Sonuç:

1642170474970.png

Kendimce uğraştım fakat çözemedim. Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Olay Görüntüleyicisi'ne düşen bir log var mıdır? İlginç bir durum gerçekten.

Olay görüntüleyicisi'ne düşen bir log var mıdır? İlginç bir durum gerçekten.

Bende mi sıkıntı var anlamadım fakat yönergeleri takip ettim. Yine aynı hatayı almaya devam ettim fakat olay görüntüleyicisi bomboş.

1642172109571.png

Doğrudur Rockstar uygulamasını sonlandırıp reset atıp tekrar uygulamayı açar mısınız?

Denedim fakat sonuç aynı.
Launcher mağazasında RDR2 için buy Now butonu mevcut. Normal midir? Kütüphanemde sadece Online var bir de. Normal mi bu?

1642172225554.png

1642172251707.png

Başlat'a tıkladıktan sonra Launcher açılıyor ve RDR2 Online Steam'de oyna ekranı çıkıyor Launcher'de. Oynaya tıkladıktan sonra hata alıyorum ve oyun Steam'de çalışıyor olarak gözükürken Launcher'de bir süre pasif olan buton, hatadan sonra tekrar aktif oluyor. Tekrar basıyorum tekrar hata alıyorum. Kısır döngüye girdi.

Denedim fakat sonuç aynı.
Launcher mağazasında RDR2 için buy Now butonu mevcut. Normal midir? Kütüphanemde sadece Online var bir de. Normal mi bu?

Eki Görüntüle 1269739

Eki Görüntüle 1269740

Normalde zaten satın almadığınız oyunu açamayacağınız için şu anki sorunun zaten açık olan RDR2'den kaynaklandığı için muhtemelen onunla alakası yok son bir fikrim daha var eskiden yönetici Recep Baltaş bu sorun için klasörlerde Türkçe karakter kullanmayın diyordu bazı kişilerde Steam oyun kütüphanesi Türkçe yapıyorlar sende de yazılı bir yer varsa değiştirebilir misin?
Normalde zaten satın almadığınız oyunu açamayacağınız için şu anki sorunun zaten açık olan RDR2'den kaynaklandığı için muhtemelen onunla alakası yok son bir fikrim daha var eskiden yönetici Recep Baltaş bu sorun için klasörlerde Türkçe karakter kullanmayın diyordu bazı kişilerde Steam oyun kütüphanesi Türkçe yapıyorlar sende de yazılı bir yer varsa değiştirebilir misin?

Benzer konunun kaynağı ve çözümü.

Son düzenleme:

Benzer konunun kaynağı ve çözümü.

Kullanıcı adı değiştireyim derken bütün ayarlarımı masaüstümü vs. kaybettim fakat oyun artık açılıyor :D. Sağ olun ne diyeyim.

Kullanıcı adı değiştireyim derken bütün ayarlarımı masaüstümü vs. kaybettim fakat oyun artık açılıyor :D. Sağ olun ne diyeyim.

Nedense aklıma Infinity war filmindeki thanos un parmak şıklatmasindan sonra kızıyla konuşması geldi.

-Yaptın mı?
+ Evet
-Bedeli ne oldu
+Her şey 😂

Oyunu geçtiğimiz indirimde Steam üzerinden aldım. İlk birkaç seferde bir sorun oluşmadı fakat sonra birden hata vermeye başladı. Başlat'a tıklıyorum ve Rockstar Games Launcher açılıyor.

Eki Görüntüle 1269700

Play on Steam diyerek ilerliyorum. Tabii bu sırada Steam, Rockstar Games Launcher'i oyun olarak algıladığı için sanki oyun açıkmış gibi çalışıyor olarak gözüküyor.

Eki Görüntüle 1269704

Sonuç:

Eki Görüntüle 1269712

Kendimce uğraştım fakat çözemedim. Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Sorunu çözebildiniz mi? Çözebildiyseniz nasıl çözdüğünüzü söyler misiniz? Ben de bu hatayı alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunu çözebildiniz mi? Çözebildiyseniz nasıl çözdüğünüzü söyler misiniz? Ben de bu hatayı alıyorum.

Kendi kendiliğine düzeldi bir ara. Sonra rastgele tekrar olmaya başladı. Oyundan soğumuştum resmen. Sildim. Geçenlerde tekrar indirip oynayayım dedim. Hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım.
Uzun lafın kısası: Silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Kendi kendiliğine düzeldi bir ara. Sonra rastgele tekrar olmaya başladı. Oyundan soğumuştum resmen. Sildim. Geçenlerde tekrar indirip oynayayım dedim. Hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım.
Uzun lafın kısası: Silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Hocam oyunu silip yükledim zaten düzelmedi oyun dosyalarının içinde Vulkan TR yama diye bir şey vardı o bozuyordur diye sildim oyun dosyalarını doğruladım Vulkan TR yama dosyası yeniden gelmiş.

Geri
Yukarı