RDR2 zaten çalışıyor hatası

aydos

Hectopat
Makaleler
1
Oyunu geçtiğimiz indirimde Steam üzerinden aldım. İlk birkaç seferde bir sorun oluşmadı fakat sonra birden hata vermeye başladı. Başlat'a tıklıyorum ve Rockstar Games Launcher açılıyor.

1642169896864.png

Play on Steam diyerek ilerliyorum. Tabii bu sırada Steam, Rockstar Games Launcher'i oyun olarak algıladığı için sanki oyun açıkmış gibi çalışıyor olarak gözüküyor.

1642169988038.png

Sonuç:

1642170474970.png

Kendimce uğraştım fakat çözemedim. Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Dostum görev yöneticisinden RDR2 açıksa kapat. Değilse Steam ile alakalı ne varsa kapat. Rockstar Games Launcher dahil. Daha sonra yeniden çalıştır. Aynısı Epic'de olmuştu.

Zaten işlemlerden Steam ile alakalı ve Rockstar Games ile alakalı işlemleri sonlandırdığımda Steam ve Rockstar Launcher kapanıyor. Sonra başa sarıyorum. Oyunu başlatıyorum Launcher açılıyor, play on Steam diyorum ve aynı sıkıntı.

Oyunu geçtiğimiz indirimde Steam üzerinden aldım. İlk birkaç seferde bir sorun oluşmadı fakat sonra birden hata vermeye başladı. Başlat'a tıklıyorum ve Rockstar Games Launcher açılıyor.

Eki Görüntüle 1269700

Play on Steam diyerek ilerliyorum. Tabii bu sırada Steam, Rockstar Games Launcher'i oyun olarak algıladığı için sanki oyun açıkmış gibi çalışıyor olarak gözüküyor.

Eki Görüntüle 1269704

Sonuç:

Eki Görüntüle 1269712

Kendimce uğraştım fakat çözemedim. Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Görev yöneticisinde işlemler kısmında RDR2'nin
... .exe gibi bir dosyası var ismini bilmiyorum (çünkü hiç RDR2'im olmadı.) O dosyayı işlemi sonlandır deyip kapat tekrar aç düzeliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı