RDR 2'de epilogue kısmında John neden Arthur'a benziyor?

Hvitstorm

Decapat
Daha fazla  
Oyunu bitirdim ve John ile serbest takılıyorum şu anda. Ama John'da çok gariplikler olduğunu fark ettim. Arthur ile oynarken gördüğümüz NPC John ile alakası yok. Daha kalıplı, hatta vücudu direkt Arthur ile aynı. yüzünde büyük yara izleri olmasına rağmen sakalları tam çıkıyor, hatta saç-sakal yapısı direkt Arhur Morgan ile aynı. Kendine has karakteristik görünümü gitmiş, sanki Arthur Marston olmuş. Bu bence çok saçma bir olay, Rockstar detay manyağı oyun yapmış ama epilogue John'u direkt Arthur ile aynı yapmış.

Sakalları uzun ve şapkalı haliyle John'un Arthur'a benzemesi bence çok güzel bir detay. Oyunda birden saatlerce oynadığın karakter değişiyor ancak benim aklım Arthur'da kalmıştı. Aynı kombini ve sakalı yaparak oyun deneyimimi değiştirmeden oynadım.

Derken? Konudan bir şey anladıysam "abi ben suri" olayım.

Oyunu oynadın mı? Demek istediğim şey Arthur ile oynarken gördüğümüz NPC John Marston ile Arthur'dan sonra oyuncu olarak yönettiğimiz John Marston fiziksel olarak hiç benzemiyor. Hatta epilogue kısmında tip hariç tamamen Arthur Morgan modeli kullanmışlar. Oyunu oynayan yazdığım metni rahat anlar bence.

Ana Karakteri detaylı yaptıkları için tekrar baştan yeni bir ana karakter yapmanın zahmetli olucağını düşünerek john'u arthur'un gövdesini editleyerek yapmışlar.

Oyunu oynadın mı? Demek istediğim şey Arthur ile oynarken gördüğümüz NPC John Marston ile Arthur'dan sonra oyuncu olarak yönettiğimiz John Marston fiziksel olarak hiç benzemiyor. Hatta epilogue kısmında tip hariç tamamen Arthur Morgan modeli kullanmışlar. Oyunu oynayan yazdığım metni rahat anlar bence.
Npc'ler ve main (ana) karakterimiz arasında yoğun detay farkı var. Arthur'a baktığınızda cidden detaylı olduğunu görürsünüz. Npc john bu kadar detaylı değildir ana karakter için daha detaylı olması gerekir, tekrar baştan yaparak gereksiz maliyeti engelleyip john'u arthur'un gövdesini değiştirerek yapıyorlar.

NPC'ler ve main (ana) karakterimiz arasında yoğun detay farkı var. Arthur'a baktığınızda cidden detaylı olduğunu görürsünüz. NPC John bu kadar detaylı değildir ana karakter için daha detaylı olması gerekir, tekrar baştan yaparak gereksiz maliyeti engelleyip John'u Arthur'un gövdesini değiştirerek yapıyorlar.

Evet, direkt öyle yapmışlar büyük ihtimal. Arthur Morgan'ın siyah saçlı hali olmuş desek yeridir. John ile oynarken John ile oynuyor havası almıyorum bazı anlarda. Açıkçası garip hissettiriyor biraz.

Evet, direkt öyle yapmışlar büyük ihtimal. Arthur Morgan'ın siyah saçlı hali olmuş desek yeridir. John ile oynarken John ile oynuyor havası almıyorum bazı anlarda. Açıkçası garip hissettiriyor biraz.
Bende aynı şekil hissettim, ama arthur'u daha çok sevdiğim için benim açımdan sorun olmadı.

Sakal konusunda dikkatli bakarsan sakal çok uzayana kadar yaranın olduğu kısımda sakal çıkmıyor ve vücutlar birebir aynı değil Arthur daha kalıplı biri iken John daha zayıf.

Geri
Yukarı