Çözüldü RDR 2'de grafik ayarlarını düşürmeye çalışırken oyun donuyor ve kasmaya başlıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ata11980871

Centipat
Kötü bir bilgisayarım yok fakat daha rahat oynamak için RDR 2 grafiklerini düşürmek istediğimde oyunun donması ve kasması gibi problemler yaşıyorum. Oyunu kapatmadan kurtulamıyorum. Sebebi nedir nasıl grafik ayarlarını düşürebilirim?

Kötü bir bilgisayarım yok fakat daha rahat oynamak için RDR 2 grafiklerini düşürmek istediğimde oyunun donması ve kasması gibi problemler yaşıyorum. Oyunu kapatmadan kurtulamıyorum. Sebebi nedir nasıl grafik ayarlarını düşürebilirim?

Sisteminizi yazar mısınız?

Sanırsam böyle bir sorunu bende yaşamıştım orda bir ayar var adını tam hatırlamıyorum vulkan yazıyor onu değiştirin öbürünü yapın umarım budur sorununuz ve çözülür

Geri
Yukarı