Sürprizbozan RDR 2'de haritadaki kırmızı yerler nedir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ben de öyle biliyorum ancak oraya giremezsin chapter 6'dan sonra dediğim gibi çok merak ediyorsanız söylerim ama :D
yok yok hocam spoilerlardan nefret ederim, teşekkürler. :D
Şu anlık benim ana görevim sadece orada, oraya da gidebileceğim bölge yok. Parasına bir bakıp çok değilse ödeyeceğim.

Bölgenin üzerine imleci çıkarınca Wanted Dead Or Alive yazıyorsa giremezsiniz.
Ya aslında mape bakarsanız sarı görevin orası bayağı kırmızı, geçerken de ben sinematikteydim bir baktım saniyeler içerisinde kurşuna dizildim. Tam görevin bulunduğu alana nereden gidebilirim şuan anlayamadım

Ya aslında mape bakarsanız sarı görevin orası bayağı kırmızı, geçerken de ben sinematikteydim bir baktım saniyeler içerisinde kurşuna dizildim. Tam görevin bulunduğu alana nereden gidebilirim şu an anlayamadım.

Hocam orada bounty yanında para mı yazıyor yoksa wanted Dead or alive mı yazıyor?

Bölgenin adı mevcut, şimdi postaneye geldim de 295 kadar bounty istiyor sanırım ama param da yetmiyor.
Hocam Strawberry tarafının bounty'sini ödeyecek paraya sahip değilseniz tenha bölgelerden hızlıca geçin. Haritada beliren kırmızı noktalardan da olabildiğince uzak durun geçerken. Bir de hocam para kazanma yöntemleri var, bunlara da bir göz atın derim.

Hocam Strawberry tarafının bounty'sini ödeyecek paraya sahip değilseniz tenha bölgelerden hızlıca geçin. Haritada beliren kırmızı noktalardan da olabildiğince uzak durun geçerken. Bir de hocam para kazanma yöntemleri var, bunlara da bir göz atın derim.
285 dolarım var, bounty 295 civarı sanırım. Şuan nehir kenarından geçmeye çalışıyorum umarım geçicem. :D

285 dolarım var, bounty 295 civarı sanırım. Şuan nehir kenarından geçmeye çalışıyorum umarım geçicem. :D
hallettim arkadaşlar. Tekrar teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı