Sürprizbozan RDR 2'de Jhon ile oynayan var mı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arasss12

Femtopat
Daha fazla  
Arthur öldü jhonla oynuyorum ama görev bitti sizde öyle mi acaba?

Dosya Ekleri

• 5416494F-7F84-4BE9-B0BE-5EDA91305B0D.jpeg
    5416494F-7F84-4BE9-B0BE-5EDA91305B0D.jpeg
    211,5 KB · Görüntüleme: 275
Eğer John'la da ana görevler bittiyse oyun bitmiştir zaten. Açık dünyada devam edebilirsiniz yan görevler için falan.

Bunun cevabını arıyordum 😂 Micah öldürdüm sonra görev bitti 😂😂 yan görevlerde bitti

Jhon la oynuyorum ama görevler bitti
Hocam spoiler butonunu kullanın.

Bunların hepsini bitirdiyseniz zaten oyun bitmiştir.

Bazı yan görevlerde Arthur ölünce geri döndürülemez şekilde gidiyor. Onları bitirme imkanınız yok zaten. Eğer onlarıda denemek istiyorsanız Arthur'un kaydını almışsanız geri dönüp onları bitirebilirsiniz.

Son düzenleme:
Arthur öldükten sonra o kadar üzülmüştüm ki oyun olmasına rağmen o kadar etkilemişti sonra John ile oynama isteğim kalmadı neredeyse ama sonrasında bitirdim çünkü o muhteşem final anını yaşadım.
Aynısını ben de yaşadım. Oyun başından beri ölmemesi için kendimi yırttığım atım öldü, üstüne onu atlatamadan Arthur öldü. Salya sümük izlerken bir baktım johna geçti. Alt f4 çektim bir iki saat dışarıda dolandım geldim öyle devam ettim. Başkası yapsa oturur gülerim oyun için ağlanır mı diye ama çocuk gibi ağladım şaka gibi ya :D

Yeni konular

Geri
Yukarı