RDR 2'de kampı geliştirememek

Epicfeno

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, RDR oynayanlardan isteğim olacak. Şu an Chapter 3'deyim oyunun ana görevleri biraz baydığı için yan etkinliklere girmeye karar verdim. Kampımı geliştirmek istiyorum fakat geliştirmeye gittiğimde hiçbir etkileşim çıkmıyor. Mini haritada ünlem ile gösterilıyorlar yanlarında. Acaba ne yapmam lazım bu ünlemin işaretinin düşmesi için? Altta görebilirsiniz işaretlerin üstünde ünlem ibaresi var.

Screenshot_20210127-231903.png

Merhaba arkadaşlar, RDR oynayanlardan isteğim olacak. Şu an Chapter 3'deyim oyunun ana görevleri biraz baydığı için yan etkinliklere girmeye karar verdim. Kampımı geliştirmek istiyorum fakat geliştirmeye gittiğimde hiçbir etkileşim çıkmıyor. Mini haritada ünlem ile gösterilıyorlar yanlarında. Acaba ne yapmam lazım bu ünlemin işaretinin düşmesi için? Altta görebilirsiniz işaretlerin üstünde ünlem ibaresi var.

Eki Görüntüle 855466

Haritada çanta simgesi var, hatta çantanın üstünde dolar işareti var. Onun yanında bir kitap var. Oradan geliştirebilirsin.

RDR2 biraz ağır ilerliyor. Baymanız normal bende yaşadım ve sıkılmıştım. Oyun yanlış hatırlamıyorsam chapter 4`ten sonra açılıyor. Yani bırakmayın ilerledikçe çok daha heyecanlı bir hal alıyor. Size bir diğer tavsiyem ise onurunuzu yüksek tutmanız. Oyuna etki ediyor. Kampı ise üstünde para işareti olan bir kitaptan geliştiryorsunuz.

RDR2 biraz ağır ilerliyor. Baymanız normal bende yaşadım ve sıkılmıştım. Oyun yanlış hatırlamıyorsam chapter 4`ten sonra açılıyor. Yani bırakmayın ilerledikçe çok daha heyecanlı bir hal alıyor. Size bir diğer tavsiyem ise onurunuzu yüksek tutmanız. Oyuna etki ediyor. Kampı ise üstünde para işareti olan bir kitaptan geliştiryorsunuz.
Oraya gittiğimde ise sadece bağış yapanlar ve bağış yapma seçeneği çıkıyor. Oyunda ilerlemem lazım sanırım.

RDR2 biraz ağır ilerliyor. Baymanız normal bende yaşadım ve sıkılmıştım. Oyun yanlış hatırlamıyorsam chapter 4'ten sonra açılıyor. Yani bırakmayın ilerledikçe çok daha heyecanlı bir hal alıyor. Size bir diğer tavsiyem ise onurunuzu yüksek tutmanız. Oyuna etki ediyor. Kampı ise üstünde para işareti olan bir kitaptan geliştiryorsunuz.

Benim onurum 0'dı oyunda. Neler değişmiş olabilir?

Geri
Yukarı