Çözüldü RDR 2'de yapılan görevler gitti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

weextNy

Decapat
Daha fazla  
RDR tekrar başladım ve chapter 2 de son son görev kalmıştı bir de bitirdiğim save geçeyim dedim oto kayid kaydeder herhalde dedim ve geçtim sonra bugün yaptığım bütün görevler gitti chapter 2 yarısını geçmiş save bulabilir miyim?

Çözüm
RDR tekrar başladım ve chapter 2 de son son görev kalmıştı bir de bitirdiğim save geçeyim dedim oto kayid kaydeder herhalde dedim ve geçtim sonra bugün yaptığım bütün görevler gitti chapter 2 yarısını geçmiş save bulabilir miyim?
Chapter 2 Cheat Save with Legend of the East - All Satchels - All Talismans and Trinkets - And More Bu Save Dosyasını indirebilirsin, içinde doğunun efsanesi kostümü açık belirli şeyler açılmış inceleyebilirsin.

Hatta bende gaza geldim bende bu save ile tekrardan başlayacağım.
Chapter 2 Cheat Save with Legend of the East - All Satchels - All Talismans and Trinkets - And More Bu Save Dosyasını indirebilirsin, içinde doğunun efsanesi kostümü açık belirli şeyler açılmış inceleyebilirsin.

Çözüm
Bu chapter de görevler yapilimi bende son2 görev kaldı
Hayır ama tüm harita açık yani chapter 2'nin bir kaç görevi yapılmış fotoğraf atıyorum.
1707167489471.png

Zaten bugün bu gözüken görevlerin hepsi bitmişti neyse bir yerden üzerine eklerim.
Teşekkürler.

Peki RDR 2 chapter 2'nin yapılmış görevleri var mı?

İndirilmiyor nasıl indireceğim?

Şimdi 150 doları indirdim ve nasıl kurucağımı bilmiyorum 150 dolar olan mıydı?

Son düzenleme:
Zaten bugün bu gözüken görevlerin hepsi bitmişti neyse bir yerden üzerine eklerim.
Teşekkürler.

Peki RDR 2 chapter 2'nin yapılmış görevleri var mı?

İndirilmiyor nasıl indireceğim?

Şimdi 150 doları indirdim ve nasıl kurucağımı bilmiyorum 150 dolar olan mıydı?
Belgeler | Rockstar Games | Red Dead Redemption 2 | Profiles içine girip en üstteki A38238 vs. bir şeye tıklayın ve içine atın. Oyuna girdikten sonra oyun yükle kısmından save dosyasını seçebilirsiniz.

Geri
Yukarı