RDR 2'den sonra oynanacak oyun önerisi

RDR2'den sonra hiçbir oyun bana keyif vermedi, hiçbir oyunu bitiremedim.
Umarım size de aynısı olmaz.
Hocam aynısı bana oldu. Ama film konusunda. Breaking bad'i bitirdikten sonra hiç bir diziyi izleyesim yok artık. Konu sahibi için ise Cyberpunk öneririm. Ağır bir hikaye istiyorsa TLOU part 1. Optimizasyon sorunlarını düzeltmişlerdir herhalde.

@gigachad1406 Oyunu yüzde 100 mü bitirdiniz yoksa sadece hikaye mi bitti? Sadece hikaye bittiyse açık dünyada dolaşın, yan görevleri yapın, meydan okumalar oluyor, onları bitirmeye çalışın falan. Bazı gizemli yerler oluyor, gidip oraları gözlemleyebilirsiniz.

RDR 2'den sonra saracak oyun önerisi.
Bende bu oyunlar var bunlardan öneri veya bunların dışından öneri verirseniz sevinirim.

Hocam bana göre oyun dünyasında RDR2'den üstün tek bir oyun vardır o da Elden Ring'dir. Eğer Souls oyunları ile aranız iyiyse ve bütçeniz varsa hiç kaçırmayın derim.

Garys mod alın. Arkadaşlarla inanılmaz eğlenceli.

Garry's Mod var bende.

@gigachad1406 oyunu yüzde 100 mü bitirdiniz yoksa sadece hikaye mi bitti? Sadece hikaye bittiyse açık dünyada dolaşın, yan görevleri yapın, meydan okumalar oluyor, onları bitirmeye çalışın falan. Bazı gizemli yerler oluyor, gidip oraları gözlemleyebilirsiniz.

Evet %100 bitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı