RDR2'den sonra oynanacak oyun önerisi

LordBlack038

Picopat
Yer
Turkmenistan
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Core(TM) i7-7740X CPU@ 4.30GHz 4.30GHz
RAM : 16.00 GB
Ekran Kartı : RTX 2060 Ti
Meslek
İşsizin tekiyim .d
RAM
16.00 GB RAM
SSD veya HDD modeli
TOSHİBA ve Seagate
Ekran kartı
RTX 2060 Ti
Anakart
x299 Raider ( MS-7A94 )
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i7-7740X CPU @ 4.30GHz 4.30 GH
Öncelikle herkese selamlar... Ben birçok oyun bitirdim, ta ki Red Dead Redemption 2 oyununu oynayana kadar. Sebebini anlatmadan önce oynadığım oyun serilerini yazıyım:
> Mafia serisi ( 3 hariç )
> God of War 2018
> Red Dead Redemption 2
> Grand Theft Auto serisi ( 3 hariç )
> The GodFather serisi
> The Last of Us PART I
> The Walking Dead
> Days Gone

Bu oyunları oynadım. En son oynadığım oyunda Red Dead Redemption 2... Neyse konuyu çok uzatmıyım, ilk başta da yazdığım gibi Red Dead Redemption 2 oyununu bitirdikten sonra bir de Tomb Raider serisine başlayayım dedim ama hiç sarmadı. Ben de Tomb Raider sarmadıysa başka hikayeli oyun buluyum dedim ve birsürü oyun aradım, ama birsürü oyun arayıp denememe rağmen hiç bir oyun beni sarmadı. Bunu çözmenin bir yolu varmı ki? Çok klişe bir soru oldu ama cidden bu sorunu çözmek istiyorum RDR2 den sonra hiç bir oyun oynayamıyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Witcher3 yazmamışsınız oynamadıysanız o boşluğu kapatır.
Konuya atlayacaktım ben de direkt olarak. Sadece ana göreve odaklı değilde yan görevlerle birlikte oynarsanız o boşluğu kapatacaktır gerçekten. Ayrıca hiçbir şekilde hiçbir diyaloğu atlamanızı önermem. Gerçekten oyuna odaklandığınızda çok güzel sarıyor. DLC paketlerini ana hikayeden önce bitirirseniz de ekstra diyaloglar açılıyor bilginize.

Cyberpunk 2077 deneyecektim de daha oyunun 2-3 saatinde sıkıldım ya. Belki bir daha şans veririm...

Alışırsanız Elden Ring baya sarar.
Souls oyunlarına aslında başlamak istiyorum. Elden Ring souls sayılırmı bilmem ama. Listeye yazdım teşekkürler

Witcher3 yazmamışsınız oynamadıysanız o boşluğu kapatır.
Aslında ben Witcher 3: Wild Hunt oynayacaktım ama Witcher 2 yi gördüm. Bende ilk 2 yi oynayayım dedim ama 2 hiç sarmadı. W2 oynamadan W3 oynanır mı?

Cyberpunk 2077 deneyecektim de daha oyunun 2-3 saatinde sıkıldım ya. Belki bir daha şans veririm...

Souls oyunlarına aslında başlamak istiyorum. Elden Ring souls sayılırmı bilmem ama. Listeye yazdım teşekkürler
Sayılır, çok çok çok iyi bir oyundur. Souls oyunlarına başlamak istiyorsanız listeye Dark Souls 2-3, Sekiro Shadows Die Twice oyunlarını da ekleyin.

Geri
Yukarı