Çözüldü RDR 2'nin en iyi altıpatları nerededir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Algan21

Centipat
Daha fazla  
Soru başlıktaki gibidir. Valencia kasabasının doktorunda olduğunu söylüyorlar fakat dükkanını soymak için silah çekmemiz gerekiyormuş fakat silah çekilmiyor.

Çözüm
Valentine bölgesine gidin, orada doktor olacak. Arka kapıda pis işler döndürüyor. İçeriye silahla girin. Doktora doğrultun ama ateş etmeyin sakın, sizi arka kapıya yönlendirip arka kapıyı açacak. Sonra içerideki adamı vurun. Kasanın içindeki revolver yani altıpatlar, RDR 2'nin en iyi altıpatları, altıpatlarlarından biri.

Ayrıca içeride bir kasa daha olacak, dinamitle patlatırsanız o odadan totalde 70 doları cepliyorsunuz.
Valentine bölgesine gidin, orada doktor olacak. Arka kapıda pis işler döndürüyor. İçeriye silahla girin. Doktora doğrultun ama ateş etmeyin sakın, sizi arka kapıya yönlendirip arka kapıyı açacak. Sonra içerideki adamı vurun. Kasanın içindeki revolver yani altıpatlar, RDR 2'nin en iyi altıpatları, altıpatlarlarından biri.

Ayrıca içeride bir kasa daha olacak, dinamitle patlatırsanız o odadan totalde 70 doları cepliyorsunuz.

Son düzenleme:
Çözüm

Ayrıca içeride bir kasa olacak, dinamitle patlatırsanız o odadan Total'de 70 doları cepliyorsunuz.

Doktorun dükkanına silahla girilemiyor. Girince silahı geri koyuyor. John Marston ile denedim olmadı şimdi sıfırdan başladım chapter 1'deyim Arthur'la deneyim dedim gene olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doktorun dükkanına silahla girilemiyor girince silahı geri koyuyor. John marston ile denedim olmadı şimdi sıfırdan başladım chapter 1 deyim Arthur'la deneyim dedim gene olmadı.

Ha anladım şimdi durumu, o zaman binanın arkasına gidin. Orada ufak bir cam olacak. Oradan içeriyi gözetleyin, ara sahne tarzı bir şey giriyor. Sonra içeriye girin, arkadaki metal kapıyı tıklatın. Metal kapıyı tıklattıktan sonra doktora silah doğrultabiliyorsunuz, ama doktora ateş etmeyin. Şerif gelir.

Son düzenleme:
Saint Denis'te silahçıdan alabilirsin. LeMat altıpatları, altıpatların ismi.

Valentine'da ki doktor için öncelikle doktor ofisine girip doktor önününüzde iken mouse'tan sağ tık yapıp, ardından sağ altta Nişan al (sol tık) seçeneği çıkacak, sol tıka basın ve oyunun sağ altında çıkan Yazar kasayı soy ve Arka Odayı Sor seçeneklerinden ikinci olanı seçin. Seçtikten sonra doktor sizi arka odaya götürecek. Orada O'Driscoll'lar var, onların hepsini öldürün (kadın da dahil). Kadını öldürmezseniz arkanızı döndüğünüzde silah çekip vurmaya başlıyor. 😀 Çete üyelerini öldürdükten sonra masada bir kasa olacak, yanına gidin ve açıp içerisindeki altıpatları Tab tuşu ile kuşanın. Valentine'dan kaçın. Böylece Schofield altıpatlarını almış olacaksınız.

Geri
Yukarı