Cyberpunk 2077'nin oyun tarihinin gelmiş gecmiş en iyi oyunu olması gerçeği

Çoğunluğa aykırı davranıp, yine aynı çoğunluğun tercihlerini yerip etkileşim kasmaya çalıştığın kaçıncı konu artık ben sayamadım.

CB2077 RDR2 ye göre daha iyi demeniz çok yanlış benim gözümde, CB2077 3 4 defa full bitirmiş birisiyim ve RDR2 yi de bitirdim fakat daha iyi demeniz saçma.

Bu gerçegi oyuncular da kabullense de artık altan altan inkar ediyorlar. Ki kendim fikrimce RDR2'den bile kalitelidir kendisi.
Brom sen ne istiyorsun bu oyunlardan? Tüm konuların birbirinin aynısı neredeyse. Bir tanesinde, Türk insanının kalitesiz oyunları sevmesi diye saçma bir konuda Türk insanının sevdiğini iddia ettiğin Erzurum oyununu bir sonraki konunda Erzurumun sanılanın aksine çok iyi bir oyun olması olmuş? Yani sürekli kendinle ters düşüyorsun ve bunu yaparken de saçma bir şekilde yapıyorsun bence. Bu konuda aynı şekilde.

Bu gerçegi oyuncular da kabullense de artık altan altan inkar ediyorlar. Ki kendim fikrimce RDR2'den bile kalitelidir kendisi.

Tamam güzeldir hoş oyundur da "tarihin en iyisi" saçma ban öre en iyisi GoW dur onunlak ıyaslarsam objektif olarak.
Hikaye: GoW.
Oynayış: CY2077.
Dövüş sistemi: GoW.
Mekanikler: CY2077.
Karakterler: GoW.
Hikaye anlatımı: GoW.
Lore: GoW.
Optimizasyon: GoW.
Karakter derinliği: GoW.
Bugın az olması: GoW.
Alındığı gibi oynama: GoW.
Kısaca ban göre GoW ama herkes kabul etsin en iyi si GoW diyecek kadar bunamadım.

Geri
Yukarı