Sürprizbozan RDR 2'nin yarısındayken RDR 1 Hikayesi izlenir mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

wennzy

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Daha fazla  
Arkadaşlar selamünaleyküm. Aşağıdaki mesajda sürprizbozan var.

"RDR2'de şu anda Arthur Morgan öldü. Vallahi bir sürü yan görev yaptım, yabancılarla tanıştım ama keşke daha fazla vakit geçirseydim şu karakterle. Birkaç gün kendime gelemeyeceğim herhalde. Neyse şu anda John Marston'ın olduğu bölüme geldim. İnternetten RDR 1 Hikayesini izleyip devam etsem sıkıntı olur mu?"

Arkadaşlar selamünaleyküm. Aşağıdaki mesajda sürprizbozan var.

"RDR2'de şu anda Arthur Morgan öldü. Vallahi bir sürü yan görev yaptım, yabancılarla tanıştım ama keşke daha fazla vakit geçirseydim şu karakterle. Birkaç gün kendime gelemeyeceğim herhalde. Neyse şu anda john Marston'ın olduğu bölüme geldim. İnternetten RDR 1 hikayesini izleyip devam etsem sıkıntı olur mu?"

Bence izlemekte çok da bir sıkıntı yok zaten çetenin çöküşünü görmüşsünüz zaten john marston kısımlarında 1. oyunla bağ kurmak için yapılmış bence 1. oyunun hikayesini izleyip oyunu oynamaya devam ederseniz az da olsa güzel olur.

Oyunu tamamen bitirdikten sonra izlemeni öneririm. Ayrıca RDR 1'in hikâyesini izlersen RDR 2'nin sonuyla ilgili sürprizbozan görmüş olursun. Sistemin yeterince iyiyse öykünücü üzerinden bilgisayarda RDR 1'i oynayabilirsin, ben bu şekilde 2. oyunu bitirdikten sonra RDR 1'i oynadım.

RDR1 oynamayacaksanız bile RDR2'yi bitirdikten sonra izleyin, RDR1 RDR2'nin sonrasını anlattığı için John'la ilgili spoiler yersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı