RDR 2'ye 380 TL verilir mi?

Eğer iyi bir sistemi varsa crack kaldırabilecek crackli indirmeliydi. Crack ek dosya olduğu için sıkıntı ama arkadaşın sistemi iyiyse crack öneririm.

Crack öneririm demek bu nasıl bir patavatsızlıktır be. Git korsan oyun önerini başka yerde yap. Burası onun yeri değil. Bir daha görürsem raporu basarım aklında bulunsun.

Crack öneririm demek bu nasıl bir patavatsızlıktır be. Git korsan oyun önerini başka yerde yap. Burası onun yeri değil. Bir daha görürsem raporu basarım aklında bulunsun.

Ezbere konuşmussunuz elbette crack önerilmez ama okul harçlığının yarısını oyuna vermektense korsan indirirsin oynarsın halin vaktin el verdiğinde oyunu satın alırsın. Korsan oyuna karşı benim bakışım bu. Durumu olan kişi korsan kullanırsa benim açımdan emek hırsızlığı ama ortalama bir Türk genci zar zor PC topluyor birkaç tane oyun alayım dese 3-4K para vermesi lazım.

Ezbere konuşmussunuz elbette crack önerilmez ama okul harçlığının yarısını oyuna vermektense korsan indirirsin oynarsın halin vaktin el verdiğinde oyunu satın alırsın. Korsan oyuna karşı benim bakışım bu. Durumu olan kişi korsan kullanırsa benim açımdan emek hırsızlığı ama ortalama bir Türk genci zar zor PC topluyor birkaç tane oyun alayım dese 3-4K para vermesi lazım.

Yazan kişi güzelce anlatabilir. Ezbere konuşan ben değilim crack öneren kişi o kadar alışmış ki kendisi de korsan oynamaya gayet belli mesajından ne kastettiği. Sanıyorum ki siz nasıl bu kadar güzel konuşabiliyorsanız o arkadaş da güzel kardeşim para konusunda sıkıntıya düşüyorsan crack oyna istersen illaki bir gün paran olduğunda alırsın diye güzelce anlatabilirdi. Ki adam zaten para konusundan da söylememiş direk crack de daha iyi performans veriyor kanka oradan oyna demiş. Yani ortada konu sahibinin harçlığını düşünüp de Crack'e yönlendiren biri yok direk güyaa crack oynayınca daha iyi performans veriyor diyerek yönlendiren biri var.

Yeni konular

Geri
Yukarı