RDR 2'ye yeni başlayanlar için tavsiyeler

denizumut

Decapat
Daha fazla  
RDR2'yi bugün aldım ve oyuna girdiğimde direkt Online kısmına girdim Türkçe yama kurdum ve oynamaya devam ettim ama nasıl para kazanacağım, nasıl exp kazanacağım bilmiyorum internetten Gold bar yerlerine baktım ama gittiğimde oralarda bir şey bulamadım yeni başlamış biri olarak bana ne yapmamı önerirsiniz para kasmak için?

Online'ın hikaye görevlerini yapabilirsiniz fakat en az 2 kişi görev başlatılabiliyor. Onun haricinde haritada kanlı para simgeleri var. Onlardan az çok para kazanabilirsiniz. Para yatırırım diyorsanız, Gold Bar alıp meslek açabilirsiniz. Ben ödül avcılığı seçmiştim, getirisi güzel.

RDR2'yi bugün aldım ve oyuna girdiğimde direkt Online kısmına girdim Türkçe yama kurdum ve oynamaya devam ettim ama nasıl para kazanacağım, nasıl exp kazanacağım bilmiyorum internetten Gold bar yerlerine baktım ama gittiğimde oralarda bir şey bulamadım yeni başlamış biri olarak bana ne yapmamı önerirsiniz para kasmak için?

Öncelikle TR yamayı onlinea girerken kapatın. Ban yeme ihtimaliniz var. Önce ana hikaye görevlerinden gidin. Sonra ya Bounty Hunter (altın için) ya da şu eşya toplayarak para kazandıran mesleği (para için) elde edin. Ayrıca hesaba 2FA eklerseniz 10 Gold veriyorlar. 10 Gold'un gelmesi biraz sürebiliyor.

Hocam, en iyi rehber o oyunun hikayesi ve tarafıdır diye boşa dememişler.

Hocam, en iyi rehber o oyunun hikayesi ve tarafıdır diye boşa dememişler.
  1. anlamadıgım birşey var onlinenin ayrı bir hikaye görevlerimi var yoksa offline moddaki hikayeyi oynadıkça mı onlinedeki etkileşimler açılıyor, mesela arap atı yakalamak istiyorum spawn olduğu yere gittiğimde bulamıyorum bir görev yapmam gerekiyormuş ama mapi açtığımda onlinede hangileri hikaye görevi bilmiyorum şuan tek vasfım geyik vurup 3-5 dolar kazanmak

1. anlamadıgım birşey var onlinenin ayrı bir hikaye görevlerimi var yoksa offline moddaki hikayeyi oynadıkça mı onlinedeki etkileşimler açılıyor, mesela arap atı yakalamak istiyorum spawn olduğu yere gittiğimde bulamıyorum bir görev yapmam gerekiyormuş ama mapi açtığımda onlinede hangileri hikaye görevi bilmiyorum şuan tek vasfım geyik vurup 3-5 dolar kazanmak
Online kısmının ayrı hikaye görevleri var, minimum 2 kişi yapılabiliyor. Online'da at yakalayıp ona sahip olamıyorsun, satın alman gerek.

ikisi

Yeni konular

Geri
Yukarı