RDR 2'ye yeni başlayan birisi için tavsiyeler

Sağ olun hocam.

Hocam atların hızlı gitmesi için ne yapılmalı? Atla iki dakika koşuyorum at nefes nefese kalıyor, öksürüp tıksırıyor.
Hocam öncelikle oyunda bir sürü at var. Ben size en iyi at olarak başlangıç için beyaz arap atı öneririm. Nasıl alınacağını basit bir şekilde youtube'den izleyebilirsiniz. Ordaki barların yükselmesi için o atla vakit geçirmeniz lazım. Yani o atı sürdükçe,sevdikçe,tımar ettikçe ve besledikçe ilişkiniz artcak. Atla bağınız arttığı zaman yeni açılan bağ seviyelerinde atla yapılacak bazı özel hareketlerde açılıyor.

Hocam öncelikle oyunda bir sürü at var. Ben size en iyi at olarak başlangıç için beyaz arap atı öneririm. Nasıl alınacağını basit bir şekilde youtube'den izleyebilirsiniz. Ordaki barların yükselmesi için o atla vakit geçirmeniz lazım. Yani o atı sürdükçe,sevdikçe,tımar ettikçe ve besledikçe ilişkiniz artcak. Atla bağınız arttığı zaman yeni açılan bağ seviyelerinde atla yapılacak bazı özel hareketlerde açılıyor.
Hocam at sürekli shift ile mi kullanılıyor?

Hocam, oyunu zaten oynaya oynaya çözersiniz ama onur işini çözemezsiniz. O yüzden size tek önerim oyunu yüksek onur ile bitirin. Birileriyle kavga ederseniz, öldürürseniz onurunuz düşer. İnsanlara yardım eder, yoldan geçenlere selam falan verirseniz onurunuz yükselir. Kesinlikle oyunu onurlu olarak bitirin. Bitirdikten sonra neden böyle dediğimi anlar ve iyi ki tavsiye alıp onurlu bitirmişim dersiniz.

Sen atını sür arkanda biz varız.:D Güle güle kullan yeni kasanı.:) Tavsiyem ağır bir oyun alışman zaman alıyor. Çok keyifli. Abigail'e selam söyle.:)

Yeni konular

Geri
Yukarı