RDR 2'yi 118 saat oynamak yeterli mi?

Jeasust

Hectopat
Daha fazla  
Şöyle RDR2'yi 1 hafta önce bitirdim. RDR2'yi bitirdikten sonra rraenee'yi izlerken gizemler falan çözdüğünü gördüm. Çözdüğü gizemlerin 1 tanesini bile yapmamıştım. Neredeyse tüm yan görevleri ve oyunda haritada beyaz yuvarlak olarak gözüken (tesadüfen karşımıza çıkan) tüm görevleri yaptım. Ancak sanki içimde bir şeyler kaçırmışım gibi bir his var. Oyun şuan tamamen bitti hikayesi. Oyunun tamamen bitme yüzdesi de %86 idi. Sizce çok şey kaçırdım mı? Yoksa yeteri kadar oynamış mıyım?

Şöyle RDR2'yi 1 hafta önce bitirdim. RDR2'yi bitirdikten sonra rraenee'yi izlerken gizemler falan çözdüğünü gördüm. Çözdüğü gizemlerin 1 tanesini bile yapmamıştım. Neredeyse tüm yan görevleri ve oyunda haritada beyaz yuvarlak olarak gözüken (tesadüfen karşımıza çıkan) tüm görevleri yaptım. Ancak sanki içimde bir şeyler kaçırmışım gibi bir his var. Oyun şuan tamamen bitti hikayesi. Oyunun tamamen bitme yüzdesi de %86 idi. Sizce çok şey kaçırdım mı? Yoksa yeteri kadar oynamış mıyım?
Benzer bir sorunum vardı. Her şeyi yapmaya çalışıyordum oyunlarda. Mükemmeliyetçilik.Bu oyunda zevk almaktan çok zorunluluk hissi veriyor.Zevk alma durumunu aşarsa amacının dışına çıkıyor. Bütün oyunları bitirmek istiyordum. Bu sorunu aştım. Yazdığından biraz bağımsız oldu ama yaptığım çıkarım her şeyi yapmak istemenden dolayı buna götürdü beni.

Yani şöyle biraz daha oynarsam ne olacak diye merak ettiğimden yapmak istiyorum. Yoksa mükemmeliyetçilik kafası yok bende. Birde yani oyunu oynarken 1 dakika bile sıkılmadım. Acaba daha oynamam gerekiyor mu diye merak ettim. Bundan sonra oynarsam sıkılır mıyım diye sormak istedim.

Şöyle RDR2'yi 1 hafta önce bitirdim. RDR2'yi bitirdikten sonra Rraenee'yi izlerken gizemler falan çözdüğünü gördüm. Çözdüğü gizemlerin 1 tanesini bile yapmamıştım. Neredeyse tüm yan görevleri ve oyunda haritada beyaz yuvarlak olarak gözüken (tesadüfen karşımıza çıkan) tüm görevleri yaptım. Ancak sanki içimde bir şeyler kaçırmışım gibi bir his var. Oyun şu an tamamen bitti hikayesi. Oyunun tamamen bitme yüzdesi de %86 idi. Sizce çok şey kaçırdım mı? Yoksa yeteri kadar oynamış mıyım?

Her küçük ya da büyük yan görev hatırladığım kadarıyla ilerlemeyi %1 arttırıyor.

Şöyle RDR2'yi 1 hafta önce bitirdim. RDR2'yi bitirdikten sonra Rraenee'yi izlerken gizemler falan çözdüğünü gördüm. Çözdüğü gizemlerin 1 tanesini bile yapmamıştım. Neredeyse tüm yan görevleri ve oyunda haritada beyaz yuvarlak olarak gözüken (tesadüfen karşımıza çıkan) tüm görevleri yaptım. Ancak sanki içimde bir şeyler kaçırmışım gibi bir his var. Oyun şu an tamamen bitti hikayesi. Oyunun tamamen bitme yüzdesi de %86 idi. Sizce çok şey kaçırdım mı? Yoksa yeteri kadar oynamış mıyım?

Oyunun mücadelerini yapabilirsiniz. Efsanevi hayvan avlayabilirsiniz vs. Bir sürü şey var. Kesinlikle devam etmenizi öneririm. O hava o atmosfer... Gerçekten efsane bir oyun.

Geri
Yukarı