RDR 2'yi Epic ve Steam Online oynayabilir mi?

ibocannnn

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
intel 14700k
Asus Rog Strix RTX 4090
ViewSonic Elite 240hz 1ms 27 inç
Asus Rog Strix Z790 E WİFİ II
Asus Rog Strix Ryujin 360 ARGB Sıvı Soğutucu
Corsair 16x2 32GB Ram 7200mhz
Mouse Logitech G502x
Steelseries Apex 7
Meslek
Tıbbi Sekreter
Arkadaşlar öncelikle herkesin kandili mübarek olsun. Küçük bir sorum olacak arkadaşla işin içinden çıkamadık ona göre oyunu alacaz. Şimdi biz Steam'den RDR 2 hikaye modunu aldık oynadık bitirdik ve şu an Epic Games RDR 2 Online indirimi varmış. Online paketi Epic'ten alsak oynayabilir miyiz? (Hikaye paketi Steam'de.) Ona göre Online satın alacağız.

Arkadaşlar öncelikle herkesin kandili mübarek olsun. Küçük bir sorum olacak arkadaşla işin içinden çıkamadık ona göre oyunu alacaz. Şimdi biz Steam'den RDR 2 hikaye modunu aldık oynadık bitirdik ve şu an Epic Games RDR 2 Online indirimi varmış. Online paketi Epic'ten alsak oynayabilir miyiz? (hikaye paketi Steam'de.) Ona göre Online satın alacağız.

Steam'den aldığınız RDR 2 de zaten Online var ki.

Kanki biz Steam'den Online denedik Karakter yüklemeye kadar geliyor sonra Online girmiyor. Ama TR YAMA var biz de o yüzden mi karakterden sonrasını yüklemiyor. Yani oyun hile falan mı sanıyor da online girmiyor.

Kanki biz Steam'den Online denedik karakter yüklemeye kadar geliyor sonra Online girmiyor. Ama TR yama var biz de o yüzden mi karakterden sonrasını yüklemiyor. Yani oyun hile falan mı sanıyor da Online girmiyor.

Hikaye modunu bitirdiyseniz silin yamayı daha gerek yok. GTA 5 dede öyle herhangi bir mod olunca Online'a girmiyor.

Hikaye modunu bitirdiyseniz silin yamayı daha gerek yok. GTA 5 dede öyle herhangi bir mod olunca Online'a girmiyor.

Tamam kardeşim benim sağ olasın. Şu an yamayı siliyorum deneyip tekrar yazarım buraya teşekkür ederim.

Aynen öyleymiş yamayı sildim denedim direkt girdi. Tekrar sağ olasın kardeşim geceler iyi.

Son düzenleme:
Tam çözüm olarak işaretler misin diyecektim ama konuda sorduğun bu değildi hayallerim yıkıldı.

O zaman sana başka bir soru daha sorayım konu açabilirimm :) yine işin içinden çıkamadım. Hard disk değişikliği yaptım fakat FIFA 22 yüklü olmasına rağmen oyna paneline tıklıyorum açılıyor deyip hemen tekrar çıkıyor. EA Games de btf 1 yüklü görünüyor ama FIFA 22 Steam de yüklü olmasına rağmen görmüyor :/

O zaman sana başka bir soru daha sorayım konu açabilirimm :) yine işin içinden çıkamadım. Hard disk değişikliği yaptım fakat FIFA 22 yüklü olmasına rağmen oyna paneline tıklıyorum açılıyor deyip hemen tekrar çıkıyor. EA Games de btf 1 yüklü görünüyor ama FIFA 22 Steam de yüklü olmasına rağmen görmüyor :/

Ne FIFA ne de EA Games ile ilgiliyim maalesef bilmiyorum.

Ne FIFA ne de EA Games ile ilgiliyim maalesef bilmiyorum.

Bunu da deneme yanılma olayıyla hallettim. Bulutla hard disk eşleşmediğinden hata veriyormuş onu da çözzdüm şimdi sıra diğer oyunları halletmekte :)

Geri
Yukarı