RDR, GoW ve Witcher neden bu kadar övüldü?

Aristoz

Picopat
Daha fazla  
Herkese merhaba sorum şu bu oyunların hepsi neden bu kadar övüldü kime sorsam çoğu kişi bu oyunların gelmiş geçmiş en iyi oyun olduğunu söylüyor zamanında GTA SA GTA Vice City bile bu kadar övülmedi. Nedeni nedir sizce? Bir de GTA 6 bu üç oyunu devirebilir mi ya da tahtını geri alabilir mi?

Gta SA be Vice devrine göre iyiydi ama ben bir bağımlılık hissetmedim asla o oyunlara karşı bahsettiğiniz oyunlar hikaye v.b. yönler de devrim niteliğinde bazılarımız için.

Üçünün de ortak noktası genelinde hikaye, kendilerine has özellikleri. RDR2'de animasyonlar çok yumuşak ve gerçekçi örneğin, GoW'da hem hikaye hem oynanış mükemmel derecesinde, Witcher 3 ise yine hikaye ve oynanış konusunda öne çıkıyor.

Bu üçünden hangisi daha iyi dersen benim cevabım: God of War.

GTA 6 hiçbirini unutturamaz, ama gündemi ellerinden alabilir. Sonra herkes sindirince yine GoW falan, aralarına bir de GTA 6 girmiş olacak sadece.

Herkese merhaba sorum şu bu oyunların hepsi neden bu kadar övüldü kime sorsam çoğu kişi bu oyunların gelmiş geçmiş en iyi oyun olduğunu söylüyor zamanında GTA SA GTA Vice City bile bu kadar övülmedi. Nedeni nedir sizce? Bir de GTA 6 bu üç oyunu devirebilir mi ya da tahtını geri alabilir mi?
Ne yapalım hocam 2000'lerin başında çıkan bir oyun ile 2015'li 18'li oyunları mı karşılaştıralım? Her şey vaktinde güzeldi onlarda zamanına göre üst düzey işlerdi oldu bitti. Şu an çıkan ortalama bir oyun bile o zamanki oyunlardan daha iyi. Hikaye olarak GTA III ve VC'de iyi oyunlar değiller zaten San Andreas'ın altyapısı gibi bir şey bu oyunlar.

The witcher' ın olağandışı bir hikayesi var serinin baştan sona. Diğer oyunlarda da öyle
Ama bence en çok etkiyi yaratan oyundaki başrol karakterlerini canlandıran ve seslendiren oyuncular. Şahsen benim RDR 2 favorim olmasının sebebi Arthur Morgan. Onu canlandıran Roger Clark en iyi performans ödülünü almıştı.

God of War oynayınca etrafta "boyyy boyy" diye geziyordum GTA 6'nın bende böyle bir etki yapacağını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı