RDR hikaye modu Steam dolara geçtikten sonra zamlanır mı?

TheRansomBroker

Centipat
Daha fazla  
Red Dead Online'ı aldım ama story Mode'u hemen almak istemiyorum. Steam dolara geçtikten sonra 140 TL'nin üstüne çıkma ihtimali var mı? Bildiğim kadarıyla Steam bakiyesi üstünden de alınabiliyor, Steam dolara geçtikten sonra bakiyem dolar olacak. Dolayısıyla ödemenin belli bir kısmı dolar, belli bir kısmı TL olarak alınabilir mi? Yetmeyen yeri karttan vereceğim çünkü.

Ben dün aynı şekilde Online alıp ardından story mod aldım Steam bakiyemle. Tahminimce zamlanır dostum. Birçok kişide aynı şekilde söylüyor.
Rdr2 online alınca yinede oynanıyor mu hikaye moduyla farkı oluyo mu atıyorum rdr2 online alıp oynayabilir miyim daha sonra hikaye modunu alsam

RDR2 Online alınca yine de oynanıyor mu hikaye moduyla farkı oluyor mu atıyorum RDR2 Online alıp oynayabilir miyim daha sonra hikaye modunu alsam.

Story mod ve Online mod olarak ikiye ayrılmış gibi düşün. Sadece story alırsan story oynarsın ama Online giremezsin. Sadece Online alırsan Online oynarsın ama story giremezsin.

RDR 2 aldığında Online yanında gelmiyor ayrı olarak almalısın.
Online olanını alsam normal bir şekilde oynayabilir miyim rdr2 daha sonra alıcam

Story mod ve Online mod olarak ikiye ayrılmış gibi düşün. Sadece story alırsan story oynarsın ama Online giremezsin. Sadece Online alırsan Online oynarsın ama story giremezsin.
Anladım hocam eyw

RDR2 Online alınca yine de oynanıyor mu hikaye moduyla farkı oluyor mu atıyorum RDR2 Online alıp oynayabilir miyim daha sonra hikaye modunu alsr.

Hocam Online şu an steamde 187 TL. satın aldığında ona ek olarak Rockstar'ın kendi Store'undan hikaye modunu alırsanız ancak o zaman her iki modu da oynayabilirsiniz.

Geri
Yukarı