RDR2 %100 bitiren kaç kişiyiz?

Hikayeyi %72'le bitirdim, baştan başladım tadını çıkararak gördüğüm her şeyi yaparak %100 bitirmeye çalışacağım bu sefer. 1000 saat ne hocam :D

Oyunu %100 bitirmek için sosyal hayatı bir köşeye bırakıp kendini 2-3 ay izole etmen falan lazım herhalde. Çok enteresan ve vakit alan yan etkinlikler var. Ve ben bitirmedim, yanlış hatırlamıyorsam %80’in biraz aşağı biraz yukarısı falan olması lazım ki eğer 100’e zorlasaydım dünyanın en iyi oyunlarından olan RDR2’den aldığım zevk, aklımda kalan son tadı güzel olmazdı. Epilogue kısmını bitirdikten sonra 2-3 saat takılıp bırakmak en sağlıklısı bence.

110 saatte %85'e kadar tamamlayabildim. Yeni ekran kartını alayım sıfırdan tekrar başlayacak ve %100 yapmaya çalışacağım, RDR2'de yapılacaklar bitmez :)
Tekrardan başlamak en iyisi. Bende sade haliyle ilk oynadığımda oraya kadar kayıt aldı.

Ben ilk defa oynuyordum 10 saatte falan oynadım sonra bıraktım ama duruyor çok değişik oyun ama sence oynamaya devam edeyim mi
İlk oynadığımda sadece hikaye maksatlı ilerledim. Oyun kendi içerisinde karakteri bir kaşif olarak görüyor. Arthur gezdikçe gelişiyor.

Ben en baştan başladım her şeyi yapmak için. Hiçbir şeyi kaçırmak istemiyorum.

ELBETTE!
İşte gamer :D

Hikayeyi %72'le bitirdim, baştan başladım tadını çıkararak gördüğüm her şeyi yaparak %100 bitirmeye çalışacağım bu sefer. 1000 saat ne hocam :D
6000 saat yapanlar var :D İlk seferde bende 85 ile bitirdim. Bu ikinci oynayışım. Hangi atın işe yarar olup olmadığını bile çözdüm :D

Oyunu %100 bitirmek için sosyal hayatı bir köşeye bırakıp kendini 2-3 ay izole etmen falan lazım herhalde. Çok enteresan ve vakit alan yan etkinlikler var. Ve ben bitirmedim, yanlış hatırlamıyorsam %80’in biraz aşağı biraz yukarısı falan olması lazım ki eğer 100’e zorlasaydım dünyanın en iyi oyunlarından olan RDR2’den aldığım zevk, aklımda kalan son tadı güzel olmazdı. Epilogue kısmını bitirdikten sonra 2-3 saat takılıp bırakmak en sağlıklısı bence.
Sosyal hayat dışarı çıktığımda ya siyasete giriyor ya da kripto muhabbetine. Kampa bile gittiğim zamanda gittiğin kişiler ellerinde telefon ile geliyor ve onunla vakit geçiriyor.

Oyun harika bir oyun olsa dahi babam seni evlatlıktan reddederim dese bile 1000 saat oynamam asla 😂
Bağımlılık yaratıyor, çalıştığım eski yerde akşam eve gitsekte oynasak diyenler vardı. Çıktığı sene oyuncuların çoğu bu şekilde kafalar oradaydı.

Son düzenleme:
Bu yüzdeyi etkileyen görevler nelerdir? %91' de kaldım. Haritayı ful gezdim, altın barları toplamaya çalıştım, yan görevler bitti, daha ne yapmam lazım ki?

40. Saatteyim yüzde kaçı bitti bilmiyorum en son kumar oynamaya bir gemideydim. Harita falan oldukça geniş ve içerik bol olduğu için 150 saatte falan her şeyi keşfederim diye düşünüyorum.

Direksiyon seti ile bitirmeye çalışıyorum oyunu :D

Bu yüzdeyi etkileyen görevler nelerdir? %91' de kaldım. Haritayı ful gezdim, altın barları toplamaya çalıştım, yan görevler bitti, daha ne yapmam lazım ki?
Avcılık talebi görevi var. Mezarları ziyaret. Ekipman geliştirmesi. Hayvan avı. Gelen davetlere gitmek. Çete yuvalarını keşif. Hazine keşfi.

40. Saatteyim yüzde kaçı bitti bilmiyorum en son kumar oynamaya bir gemideydim. Harita falan oldukça geniş ve içerik bol olduğu için 150 saatte falan her şeyi keşfederim diye düşünüyorum.
Oyuncuyu geliştirmeden devam etmiş olabilirsin.

Direksiyon seti ile bitirmeye çalışıyorum oyunu :D
İnanırım :D

Geri
Yukarı